Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

ike a co siadasz od razu na nia bo lubisz sie z komiczne? badz troche bardziej obiektywnma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze chodzic do psychologa, ale ty widze ike masz jakies dosiwadczenie w tym, z reszta nie zamierzam sie z tego powodu z ciebie wysmiewac, wiec czemu ty rzucasz takim textem do mnie? no widzisz paniusiu- też specjalnie grzeczna nie jesteś ja do ciebie z sercem i chusteczką a ty do mnie z mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lepiej spadaj do pracy. My nie jesteśmy tu po to, żeby rozwiązywać wszystkie problemy wszystkich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari- ale ja lubię być nieobiektywna-po za tym - gdyby dala mi linka to bym stwierdziła jaka prawda jest- jeśli uważałam że na topiku marwaskowym komik za mocno pojechał to publicznie o tym powiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ komiczne na was działaaaa:D:D:D:D:D:D:D:D przynajmniej wie,że żyje i emocje wywołuje czyli barwną postacią jest :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,,, w odpowiedzi na topik: nikogo nie chciałabym zobaczyć, bo po co? w odpowiedzi na ostatnie wydarzenia, że się tak wyrażę, (chociaz zastanwiam się, co powinnam powiedzieć, bo zaraz mnie zjecie) niestety zgadza się co do komicznego w kwestii juz nawet nie takiej, że jest chamski itd...(bo mnie tez nieraz zaczepiał) ale takiej, że sądzi, że ma absolutna rację i monopol niekiedy naprawde na obrażanie ludzi... czasem zdarzyło mi się, że owszem coś tam pocil, ale mozna było się z tego smiac, natomiast kiedy zaczyna robić osobiste wycieczki, wtedy to faktycznie jest nie fair i momentami bywa naprawde przykre, chociaz ja się generalnie tym nie przejmuje co do wkurzonej, pamiętam taki topik, i jesli to była wkurzona ta co teraz ( bo tamta była pomarańczowa jeśli się nie mylę) to faktycznie niezbyt fajnie sie wypowiadałaś..neistety ja nie mam tego topiku w swoich tematach, bo się juz przedawnił... mam nadzieję wkurzona, że okey, ale jeśli to byłas , to powinnas mnie pamiętac z tamtej rozmowy, jesli nie, to zwracam honor... nie chce byc pieniaczem, niektórzy faktycznie przesadzaja i w jedną i w druga stronę pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś po krótce może wyjaśnuic co tu sie porobiło .... czytac wstecz nie bede bo mam mało czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po krótce to temat siłą rzeczy zmienił się na : kto lubi albo nie lubi komiczne" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tuńka :( Przyszedł pomarańczowy tucznik i zaczął jechać na komiczne Czyli standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zejdzie z tej dziewczyny, ike dla ciebie to świetna zabawa, a ja wiem, że niektórych ludzi dotykaja takie rzeczy, nawet jesli to tylko kafeteria poza tym, wybacz ike, ale miała Cie pogłaskać, za taka wypowiedź? czytając co napisała, uwazam, że nie obraziła Cie niczym, sama chyba poczułas sie urazona, i to swoim własnym sformułowaniem nie mozna pogadac normalnie? bedziemy zaraz na sobie psy wieszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuńka- nie wiem o co chodzi- wpadła jakaś babka- nagadała, wyżaliła, ulżyła sobie i poszła- czeski film w ten sposób to każdy może tu wpaść i stwierdzić że na jakim tam topiku groziłam mu śmiercią a justyś mi wtórowała rozumiem, że ktoś może mieć żal do kogoś- ale albo niech to sensownie załatwia albo niech zdusi go w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takich akcjach kiedy hurtem stajecie w obronie komicznego nie znajac prawdy nie dziwie sie ze pozniej pisza tu ze posiada swoj harem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie gdyby znalazła ten topik natomiast wybaczie, ale wy nie różnicie sie niczym od Niej, jedziecie po niej, a słowo tucznik, świadczy o Tobie samej sissy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia- przepraszam bardzo, że tak poważną rozmowę potraktowałam z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jechac to cięzko bedzie po nim hihiihi a ocenianie osoby nieobecnej nie jest na miejscu co.... ZDaje sobie jednak sprawe ze tak właśnie działaja okrutne " pryskane chemią" pomarancze:P mnie to nie bawi mam swoje zdanie na temat każdego i jeżeli bedzie potrzeba to moge p[owiedziec prosto w " NICK" w tym wypadku hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) Nie wiem tuńka Przyszedł pomarańczowy tucznik i zaczął jechać na komiczne Czyli standard i na zone wkurzona:O:O:O..a ona przeciez fajna jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamarii- a gdzie ja bronię komiczne? teraz ty nie jesteś obiektywna;) uważam, że nie powinno się wpadać i nadawać na kogoś ludziom postronnym- jeśli ci ludzie nie są w stanie ocenić sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie o tym mówie, różni ludzie tu piszą, każdy ma problemy większe lub mniejsze, ale dla każdego dany problem jest ogromny i własnie o tym pisałam, że nawet jesli to tylko kafeteria, to niektórzy sie przejmują, sama kiedys gadałam z taką dziewczyna, sa to pewnie osoby mało pewne siebie, ale co to znaczy? że my jeszcze im dowalmy? jesli uwazałas to za smieszne mogłas sie w ogóle nie wypowiadać naprawde osmieszając jeszcze słabsza osobę od siebie, nie robisz się mocniejsza, ja tylko o tym mówie, bo mnie wkurza, że wszyscy na siebie siadają, a wysmiewanie sie z kogos to najlepsza praktyka tutaj... tamari, o tym haremie to juz słyszałam tez wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niby nie bronisz ale przyjmujesz dosc wroga postawe do tej pomaranczy wychodzi na jedno:) zreszta niewazne, znowu gadka o komiczne ile mozna:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinnia o wkurzonej
ja tez jej nie trawie, ona malo jeszcze wie o zyciu, a na trzech czy czterech topikach to zauwazylam, ze gada jak choragiewka, czyli jak wiatr zawieje teraz juz nawet nie czytam co ma do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia, z całym szacunkiem, to po co to czytasz i tu zaglądasz? Jeżeli nie odpowiada Tobie sposób prowadzenia rozmowy na tym forum, to zmień forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska lepiej sie poprzytulac tu do mnie bo mi smutno bedzie bez was:) Na każdego mozna najeżdzac ale jaki to ma sens .... czy nie można tak milusio troszke.... jedźcie sobie w realu jak wam brakuje kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noelia a dlaczego oceniasz, że ta osoba jest słabsza ode mnie? nigdy nie wyśmiewam się z problemów- nawet jeśli 18 latka płacze, że nie dostała smsa- bo też miałam 18 lat ale jeśli ktoś robi sobie wycieczki osobiste do mnie albo do czegoś co mnie dotyczy - to uważam że kafe nie jest tylko od podawania chusteczek ale i dyskusji - nie umie się rozmówca wybronić argumentami- jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pomarańczkach sie zawiodłam ale nie jade po nich tak ostro bo to ludziki tak jak MY tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne i przystojni ja na chwileczke:) Korzystając z 5 min dostepu do netu(szef rozmawia przez tel) Nie rozumiem ludzi z kafe którzy czepjają sie osób typu komiczne,wkurzonej ,ike czy nawet mnie..... Nie umiecie bronic swojego zdania?Czy to jest az tak trudne by zapyskowac na forum komikowi?>Moim zdaniem jesli ktos jest przekonany do swych racji to bez względu na komicznego i jego świte da sobie rade bez problemu. A co do tych \'\'rad\' wielokrotnie traktowałam temat powaznie starałam sie doradzić ,jesli widziałam ze osobie sprzydałby sie psycholog,to to proponowałam...i nie rozumiem (znowu)co jest złego w korzystaniu z terapii psychologicznej?Kłóciłam sie z Komikiem,obrażałam sie na Niego..i co?dałąm rade sama ,a teraz.....uważam ze jest ok(mam o Nim zdanie i jak na razie nie zmieniam go) 16:21 komiczne (komicznie@o2.pl) Ja jestem szczery, ale mysle ze niektore osoby moglyby sobie nie życzyc bym komentował ich wygląd... co innego, gdy ktos wkleja fote tutaj a co innego gdy przesyla ją w zaufaniu na priv a za to ma u mnie🌼🌼:) papapa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×