Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Hej złośliwa :) Tucznik to jest stan umysłu, to były moje słowa, bo ktoś mnie oskarżył o ocenianie wyglądu innych ludzi bez znajomości tego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
haha ale bełkotasz, nie trafione :) Współczuję twojemu mężowi, że ma taką bezmózgową istotkę. ten pierwszy mąż odetchnął z ulgą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
niedźwiadku, ale może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike sie jej podoba a pomarancza ma swoj sposob na podryw:P szyja mnie boli okropnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie za to nie można postawić do kąta bo kicholem ścianę porysujesz nie masz wyobraźni przestrzennej- wystarczy, że stanę do niej tyłem a pomieszczenie będzie miało jakieś 100 m kwadratowych- jakoś wtedy się upcham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz nerwy Ike,bo ja juz mam osobiscie dosc tych wszystkich ludzików które mnie bluzgają Hehehe czasem czuje sie jak taka kafeteryjna Doda,wszyscy mnie dobrze znają z moich wpisów,wiedzą gdzie z kim,nie znając mnie osobiście:O ale porównanie siebie do Dody chyba nie jest dobrym pomysłem:O CZesc Misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
mi osobiście nic czytałam jaka jest chamska dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dołku zazwyczaj jest ciekawie...jak sie siedzi w osobnej komnacie i ma sie tygryski do czytania.....a wiecie co to sa tygryski ?????? stawiam piwo temu kto to wie ! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
nie masz wyobraźni przestrzennej- wystarczy, że stanę do niej tyłem a pomieszczenie będzie miało jakieś 100 m kwadratowych- jakoś wtedy się upcham :D:D:D dooobre! ale wtedy będziesz inne dzieci straszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
I tak Ci się spodobało że naśladujesz ?? Mało oryginalne nie, nie spodobało, ale czasami warto komuś takie coś zaserwować, żeby odczuł jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba to zrobiłaś.... Kontunuując tylko się kompromitujesz i pokazujesz swój poziom przez to znacznie nizszy niż chyba nawet jest... Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooobre! ale wtedy będziesz inne dzieci straszyć a co mnie to obchodzi???????:D dobra ja spadam a na szyję polecam okład z młodego penisa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie spodobało, ale czasami warto komuś takie coś zaserwować, żeby odczuł jak to jest. na koniec dziewczynko jedyne , co odczułam to to- że nie popełniłam żadnego błędu śmiejąc się z takich jak ty:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Kontunuując tylko się kompromitujesz i pokazujesz swój poziom przez to znacznie nizszy niż chyba nawet jest... Takie moje zdanie ike bywała znacznie bardziej podła, szczególnie dla słabszych kobiet, które miały swoje problemy i chciały zwyczajnie sobie tutaj porozmawiać, wtedy czuła się w swoim żywiole, żeby dokuczyć czy pośmiać się, okropne chamstwo.więc będę to kontynuować, na ile mi czas i chęć pozwoli. A moim poziomem to ty się nie przejmuj, to chyba nie jest dla ciebie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×