Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Tak myślałam Komi że ten obok na dołku wydaje się znajomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się nie śmiej- te czerwone pończochy kupił mi małżonek- miały służyć do przywiązywani go do kaloryfera a teraz powiedział, że się brzydzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one te gadki o fotach wzięły na serio a czego się spodziewałeś po takiej pseudointeligencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike wstrętny kicholu
buhahahahahahahahaha a ty baba jago widać przeżywasz te fotki jak mrówka okupację ! :D no głupiaś gęś i tyle , jak łatwo cię podebrać :D tylko że w każdym żarcie jest nieco prawdy :P na pewno przeszukałaś całą kafaterię za tamtym topikiem w którym się z ciebie śmieją ? :D poza tym zazdrościsz, że ktoś tu z nami rozmawia ? gwarantuję ci maleńka , że więcej się osób z tego skeczu śmieje niż ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahahahaha a ty baba jago widać przeżywasz te fotki jak mrówka okupację ! a się dziwisz??? były z dedykacją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne to że siedziałeś jest bardziej prawdopodobne niż to jakbyś twierdził że byłeś z kobietą" A byłem, owszem... zeznania spisywała ode mnie policjantka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat- widać , że dawno nie siedziałeś;) nie takie cudeńka tam mają ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike wstrętny kicholu
one te gadki o fotach wzięły na serio a czego się spodziewałeś po takiej pseudointeligencji??? kto wziął na serio to wziął :D poza tym sama się nazwałaś szmatą, a chyba znasz znaczenie tego słowa ? niestety z przykrością stwierdzam, że twoje IQ jest porażająco niskie, więc daruj sobie te żałosne bełkoty, bo chyba rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, a jak nie rozumiesz to ci powtórzę - tylko czytaj ze zrozumieniem - nie wpieprzaj swojego długiego nosa tam gdzie nie trzeba, no chyba że ktoś ciebie o to poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wpieprzaj swojego długiego nosa tam gdzie nie trzeba, no chyba że ktoś ciebie o to poprosi. nieźle musiałam ci gdzieś dokopać, co??:D a że zazwyczaj wyśmiewam głupotę wnioski nasuwają się same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przetrzepał ci dokładnie wszystkie kieszenie" i nie tylko :P strasznie niegrzeczny łobuziak był z niego.... i ten mundur... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają Misiu neta :) Jak ładnie poprosisz pana policjanta to jest i net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
nieźle musiałam ci gdzieś dokopać, co?? a że zazwyczaj wyśmiewam głupotę wnioski nasuwają się same buhahah:D nie mi dziecinko, nie mi jeżeli którakolwiek z nas drugiej dokopała, to ja tobie :P brzydulo :P ty głupoty nie wyśmiewasz, ty zwyczajnie popisujesz się własną głupotą, czego można ci współczuć. p.s. zrób sobie korektę nochala, a potem wstawiaj tu foty :D tą bezczelność pożyczyłam od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą bezczelność pożyczyłam od ciebie :D poćwicz kochana poćwicz- bo na razie to jest marniutko, oj marniutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono uwielbiająca sex... Nie ma czego zazdrościć... zgarnęli mi laptopa ze wszysktimi wysłanymi mi fotami, wiec pewnie i do Ciebie zapukają :P Ps te pomaranczki atakujace Ike sa w wiekszej liczbie, czy to jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne a myślisz że ta choroba jest zaraźliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×