Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lili bazili

Jaka kamizelka i musznik do białej sukni?

Polecane posty

Proszę o pomoc:) JAk myślicie dziewczyny, ja się zastanawiałam nad srebrnym, ale jest pewien problem. Na srebrnym bardziej widać plamy potu, a tego się boję bo mój przyszły ma do tego skłonności zwłaszcza jak hula na parkiecie;) Znowu biały wydaje mi się jakiś taki nijaki... Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalon
czarna i czarny albo bialy krawat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam białą suknię ze srebrnymi dodatkami, a mąż miał jasnosrebrny musznik i kamizelkę, białą koszulę i srebrnawy garnitur. Wyglądaliśmy po prostu zajeeeebiście, jak kosmici:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA no właśnie, zapomniałam dodać że garnitur będzie czarny. Laura, widziałam gdzies kiedyś tu na jakimś topiku;) Wasze zdjęcie, kosmitki mi nie przypominasz, ale rzeczywiście wyglądaliście super:D No ale w naszym wypadku srebrny garniak odpada. Musi byc czarny bo mój K. mocno się poci niestety w dusznych salach, a na weselu nawet klima wiele nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do czarnej kamizelki - wolałabym żeby się jednak jakoś wyróżniał jako pan młody:) a jeśli założy kamizelkę od garnituru to nie będzie tego efektu. Może taką naprawde jasniutko srebrzystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
Mój mąż miał srebrną kamizelkę do czarnego garnituru a ja białą sukienkę i było oki. Plamy potu będą widoczne tylko jeśli kamizelka będzie jednolita i ciemnosrebrna. Jeśli będzie w miare jasna i do tego troszke błyszcząca i z jakimz wzorkiem to na pewno nic nie bedzie widać. Sprawdzone w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyska123
I jeszcze jedno - nie kupujcie kamizelki ecru - do białej sukni nie pasuje. A ty powinnaś mieć wiązankę inną n iż biała. Jak będziesz miała białe kwiaty zleja się wszystkie kolory i będziecie wyglądac jak jedna wileka bialo-srebrna plama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam na ślubie gdzie młoda miała białą suknie i białą wiązankę.A Młody ciemny garnitur ale biała kamizelka,biała koszula i biały musznik.Wszystko się zlewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zlaniem się w jedno to niekoniecznie. Ja miałam bukiet bedermaier z białych róż i konwalii, dookoła zielone liście, i na to srebrna żyłka z niebieskimi kryształkami, mąż miał podobną przypinkę do garnituru. Niby było w podobnej tonacji jak reszta, ale nie zlewało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, chyba jednak postawię na jasno-srebrną kamizelkę. Na ciemnej będzie widać plamy, a biała się zleje. Zastanawiam się tylko jeszcze nad kwiatami, bo nie jestem na 100% przekonana, ale chyba będa ciemno pomarańczowe kalle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×