Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black velvet

zostawić go?

Polecane posty

ło matko. już któryś raz czytam Twoją historię. na ilu topicach jeszcze ją opiszesz???? ile jeszcze komentarzy potrzebujesz, żeby utwierdzić się w tym, co sama już dobrze wiesz: że Twój związek z tym gościem nie ma sensu! ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest po studiach i pracuje minimum te 3 lata. O, jak w moje imieniny przyjechał bez "wiechcia" ;) to powiedział że kiedyś wpadnie z czymś, klęknie i mnie o coś poprosi, ale mnie się wydaje, że to było tylko zamydlenie moich oczu, zebym nie była zła bo nie kupił wiechcia. O imieninach mamy pamięta oczywiście. I kwiaty jej kupi. Oczywiście. Jak jesteśmy w sklepie i on płaci za swoje zakupy, a ja dorzucę np. wodę i mówię że mu potem oddam, to nie powie "nie trzeba" tylko "okej, jak zostawiłas pieniądze w domu to potem mi oddasz" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko potwierdza to co wyzej pisalismy cham i tyle nie chce byc bezczelny ale to wyglada tak ze potrzebuje Ciebie tylko do sexu, o ile ze soba sypiacie, ale pewnie tak. (bo gdyby Ciebie nie bylo to pewnie musialby za niego placic, a przeciez wszystko wydaje na siebie i mamusie :P ) juz sam ten tekst z woda, skresla go po calosci. I nie, nie chodzi o ze go nie stac na wode, ale to obrazuje jego podejscie do Ciebie i do "partnerstwa" w jego mniemaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×