Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isostar

OBJAWY CIĄŻY ????

Polecane posty

Gość isostar

Dziewczyny , ja wiem,że po odstawieniu tabletek rożne rzeczy się dzieją bo przerabiałam to nie raz... zresztą mam swoje 32 lata na karku ...hihi...ale nigdy tak mi się nie zdarzyło.. Zanim odstawiłam tabletki to ostatni okres przy braniu tabletek miałam dokładnie 1 dzień. Potem zrobiłam test i NIC. Teraz mam "okres" po 19 dniach ale ma brązowy raczej kolor.Brzuch mnie boli, dzisiaj mam biegunke ... masakra jakaś.Kreci mi się w głowie, od wczoraj mam jakiś wstręt do jedzenia...nawet suchej bułki nie moge przełknąć. No i temperature dokładnie 35 i pół stopnia !! Czyli osłabiona jestem. Już sama nie wiem co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz tak niska temperature to na pewno nie jestes w ciazy. Temperatura powinna przekraczac 37 stopni. Proponuje zglosic sie do lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isostar
już sama nie wiem co się dzieje, niby każdy organizm kobiety jest inny...ale dziś to jest jakas masakra ...tak źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wiele objawów
świadczących o tym że jestem w ciąży. począwszy od bólów podbrzusza, żołądka, dziwnego burczenia w brzuchu, plamienia jednodniowego delikatnego, senności, strasznego zmęczenia gdzie dotychczas byłam silną, wysportowaną kobietą, nudności, wrażliwości na zapachy. No chyba wszystko mnie dotyka. @ powinnam mieć dopiero pod koniec miesiąca. Kochałam sie z mężem w czasie dni płodnych i od tygodnia mam takie dziwne dolegliwości. Zrobiłam test, czy to nie za wcześnie? wyszedł negatywny ale napisali na nim że daje pewność 99% taką jak badanie krwi. Na ile możliwe jest że wynik jest błędny i jednak jestem w ciąży? Proszę odpowiedzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×