Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baldo

Czy łysy łysiejący facet może być atrakcyjny?

Polecane posty

Gość marsjanin z marsa
taki vin diesel np :D penwie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin diesel jest slawny
i bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHAHHAHAH
lysole bleeeeeee równie dobrze mężczyźni mogą mówić tak na temat twojego celuitu albo że jestes tapetą lub deską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysole bleeeeeee
jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy łysy
Nie nie miałby żadnych szans. U mnie. To kwestia gustu. Uwielbiam facetów jak mają normalne owłosienie na głowie. Uwielbiam włosy-jak pachną. Mój mąż ma takie. Kocham go za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby ten lysy
byl dobrze zbudowany z ladna twarza bogaty a glowe by golil calkowicie do zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy łysy
A to inna kwestia. Jeśli to łysina własnoręcznie wykonana a nie przez naturę to co innego. Mój szwagier ma taką i całkiem ładnie wygląda. I też jest dobrze zbudowany. Powodzenie ma szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby ten lysy
ale jesli jest ogolony, a przy tym lysy? to jednak jest naturalna lysina, tylko resztki wygolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy łysy
Jak to mówią "Każda potwora znajdzie swego amatora". Już pisałam to kwestia gustu. Jeśli jesteś dobrze zbudowany (jak piszesz), buźkę masz nie brzydką to na pewno znajdziesz taką która zakocha się w tobie na zabój i jeszcze będzie Cię po tej łysince całować. Pod warunkiem że jesteś fajny z charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysole sa okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnWawa25
a ja w wieku 21 lat zacząłem łysieć przez 2 lata prawie już nie miałem grzywki tylko takie przerzedzone włosy które się bardzo szybo przetłuszczały. W końcu zebrałem się w sobie i ogoliłem się na łyso! I czuje się teraz 100 razy pewniej niż przedtem nie martwię się o to jak to będzie wyglądało jak zdejmę czapkę! nie muszę rano z nimi walczyć. Ile ja pieniedzy straciłem na te super środki co niby po nich włosy odrosną! A to jest wielka ściema jeżeli genetycznie masz problem z włosami ojciec jest łysy to żadne leki nie pomogą. Są takie co pomagają ale one niestety szkodzą na męskość! I co ciekawe prawie wszystki moje koleżanki powiedziały że wyglądam teraz 100 razy lepiej. Ale dodam do tego że raczej jestem facet co o siebie dba. Czyli siłownia czasem jakiś basen sauna solarium. Co do ubioru ubieram się normalnie bez specjalnego lansu. I uważam się za bardzo atrakcyjnego faceta! I pamiętaj jak się ty czujesz tak cię inni widzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizeeeeeeeeeeee
lysi nie maja u mnie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny doradca
w reklamach łysi występują równie rzadko jak grube. widać coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy
jasne że ma i to na atrakcyjną mądrą kobietę. Liczy się całokształt wyglądu charakteru podejścia do życia. Choć mogą być panie co im t6o nie pasuje ale takie mnie nie interesują :P Buzi dla mojej blond slicznotki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsd
Jak najbardziej moze ale musi sciac wlosy bardzo króciotko,krociusienko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uijiyftgg
Tak. Ludzie nie dobieraja sie na zasadzie piekna-piekny, brzydka-brzydki, gruba-gruby. Sa rozne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti123
Ja myślę, że łysi faceci też mają coś w sobie. Niestety nie każdemu pasuje ten rodzaj fryzur. Do tych osób należy również mój mąż, który bardzo cierpi z powodu coraz większej utraty włosów. Kupiłam mu ostatnio coś takiego http://www.procerin.pl/ i gdybyście widziały jego minę jak się ucieszył. Mam nadzieję, że zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynas
Haha, no nie róbcie jaj. Tylko łysi! tylko tylko tylko tylko tylko! A jak ktoś potrzebuje więcej wrażeń to www.lysoci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×