Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała mrówka

Nie chcę dziecka!

Polecane posty

czy twoj maz jest swiadomy jak duzym obciazeniem jest dziecko? czy dacie rade finansowo? czy bedzie mial wam kto pomoc w wychowywaniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze myslę, ze naet nie estescie jeszcze po ślubie.. a po ślubie wszystko się zmienia jestes jeszcze modziutka, ciesz się młodością, chłopakowi powiedz, że jest jeszcze za wcześńie na takie rozmowy nie martw sie na zapas nie warto:) zobaczysz jak wyjdziesz za mąż i twoje róweiśniczki zaczną rodzic swoje bobaski to po jakims czasie zaczniesz sama myśec o potomku:) no bo to działa często na zasadzie "ona ma a ja nie" ;) pozdrawiam i pamiętaj ze kazdy wiek ma swój urok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam komentarzy .Nie chcesz to nie miej .Tylko parnerowi powiedz to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do małej mrówy: tak jak niektóre dziewczyny tu się wypowiadały, jesteś jeszcze BARDZO MŁODA i to całkiem zrozumiałe, że nie chcesz mieć dziecka. Ale z tego co wyczytałam, Twój chłopak też nie chce mieć teraz potomstwa, tylko za. Nie przejmuj więc się Jego gadaniną. Za 6/7 lat wszystko może się zmienić. Możesz nie mieć nawet tego samego partnera, czego oczywiście Ci nie życzę :-) Ps. Mój narzeczony chciałby mieć dziecko do 30. Ja mam 27 lat i wcale nie jest mi to w głowie, On o tym wie i to akceptuje. Poza tym i tak wyczuwam, że to tylko "takie Jego gadanie" :-) Jest w moim wieku i wielokrotnie podkreślał, że nie jest jeszcze gotowy na "tacierzyństwo", więc wątpię, że zmieni się coś w tej materii w przeciągu następnych 2 lat...Choć, kto wie? Może zmieni się i Jemu i mnie...? Nieeeeeee......:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EBOL-a - tak to prawda, jesteśmy ze sobą 9 miesięcy, jestem przed 20, on ma jeszcze trochę do 30. I teraz mówię mu o swoich obawach, bo chcę by wiedział na czym oboje stoimy. A nie że za 2 lata on powie \"chce dziecko\" a ja \"tak się składa, że ja nie chcę\". Wolę uprzedzić go wcześniej. Dzięki za odpowiedzi :) wiem, mam jeszcze czas... trochę mnie to wszystko przeraża ale mam nadzieję że kiedyś mi się odmieni... i że on poczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mrówka, pokaz facetowi topiki na macierzynskim, moze go ochlodzi troche do dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę dzieci
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Bogu nie mam ich!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×