Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iluniaa-22

Czy moLiwe jest aby facet kochal inna kobiete a z inna byl w zwiazku?

Polecane posty

jeszcze jedno pytanko: Czemu facet wypytuje sie moich najlepszych znajomych o mnie mowi ze mu sie podobam ze chcial ze mna byc pyta co ja o nim mysle itd a potem ....inna? ktos mi to wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja juz do niego nigdy nie wroce. Mam nowego choc poki co go nie kocham. Jednak dreczy mnie to czemu tak szybko znalazl inną.. przeciez mowil ze kocha, mielismy sie zareczac.. planowalismy przyszlosc. Tak jak mowie, ja bylam jego pierwsza dziewczyna we wszystkim. Nie byl typem podrywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje;) musze o nim zapomniec. Bo wcale nie jest taki jak myslalam. Zrozumialabym gdyby byl typem podrywacza, gdyby mial w chu*j lasek. Widocznie mnie nie kochal. A jak nie kochal to trzeba zapomniec i zyć dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia, widać chce być z tamta, ale jakby z tamtą nie wyszło, to nie martw sie - będzie pamiętał o Tobie i sie odezwie. ---> mam nadzieje ze wtedy juz bede w zwiazku z jakims cudownym facetem a ten jak sie odezwiee to dostanie ode mnie kopa w dupe! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia-a ty dłąs mu jakikolwiek znak ze moze cokolwiek z toba? ha? bo jak nie to facet stweirdził że szans nie ma to pierdoli i poszedl do innej która na niego leciala i tyle. A teraz pozamiatane i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu szybko się "pociesza" inną to tylko on wie..być może tak mu z tym dobrze....nie Twoja już sprawa, masz swojego faceta i tyle..nie oglądaj się za Siebie i żyjcie sobie oddzielnie, jak juz nie mozecie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć - on ma nową, Ty masz nowego, to skąd ten żal?? Kij mu w oko. Co Cie obchodzi, co robi... Usuń go z gg i po sprawie. Oni zawsze wracają. Wcześniej lub później, ale wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dupek z niego i manipulant. Najlepi jdrogie panie dac sobie siana ze sqrwielami i wypieprzyć z życia wszsytko co przypomina. Bo ten typ to te no bumerangi-zawsze wracaja jak im źle i chca cos na szybko skręcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć 52 kg. ---> trzymaj sie:D Zycze sobie i Tobie aby Ci faceci pozalowali swojej decyzji...i abysmy juz wtedy byly szczesliwe z kims innym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łysy zrobie to dla siebie i dla mojego nowego;) ale niech zobaczy co stracil. Wybral tandeciare, w rozowych ciuszkach i z fioletowymi paznokciami;) pracownice solarium:D bez szkoly, bez ambicji! MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ważyć 52 kg. ---> 🌼 dla Ciebie:D zesra sie i bedzie chcial wrocic a wtedy Ty mu powiesz "nara fujara" hehe ....:D:D Łysy znowu masz racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w morde-to sobie wybrał dupe...zal. Ech ja wole piekne i inteligentne studentki... a waszym byłym huj w dupe-i tym optymistycznym akcentm sie z wami pozegnama bo czas sie czymś zajac na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak zrobie Niunia No wlasnie ja studiuje, planuje prace w banku.. ucze sie, mam ambicje. Dbam o siebie, nie ubieram sie jak rozowa lala, choc jestem blondynką;) Znam swoją wartośc a on niech bedzie z ta swoja "GWIAZDĄ" ;) Dla Ciebie Łysy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak moj sobie wybral mikrona ok 150cm on sam ponad 190cm siega mu ledwo za pas widac jest na odp dla siebie poziomie hahha poza tym zero kobiecosci ciuchy jak u dziecka..ahh zal pisac nawet i te wlosy :O:O:O fujjj nie ma gustu facet:P trzymajcie sie zajrze tu pozniej ide teraz zrobic obiadek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×