Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xMMMx

!!!MAm co 30 dniowy cykl kiedy mam dni plodne pomocy!!!

Polecane posty

Gość xMMMx

prosze napiszcie bo juz kolomyji dostaję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMMMx
Dzieki :) bo juz sie gubiłam w tym :) Z tymi cyklami mam tak ze co piaty mam co 32 dni ale przewaga jest 30 dniowych to chyba powinnam liczyc co 30 nie :) sorki ze tak truje ale bardzo chcemy dzidzie ,a jusz szczególnie dziewusie i ponoć dobrze jest przed tym najbardziej plodnym wspólzyc 2 dni i zaprzestac stosunków :) ja jestem laikiem bo to pierwza dzidzia i stad te pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz, z tymi płciami to nie do końca tak jest , ze 2 dni przed i na bank wyjdzie córa, sporo zalezy od tego jakie nasienie ma facet. Ja córkę poczęłam z mezem w dniu owulacji;) a wiem, bo byl monitoring:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko slonko
Mialam takie same cykle - 30 dni a co ktorys raz 31 albo 32, zrobilam monitoring, stosowalam tez testy owulacyjne - tak okolo15,16 dnia mialam owulacje. Ale jakos nie wychodzilo z ta dzidzia... az dalam sobie luz (tzn wiedzialam mniej wiecej kiedy jest owu, ale testow nie robilam bo juz mnie wkurzaly) i jestem pregnant:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMMMx
słonko, słonko GRATULUJĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Ja również mam podobne cykle jak Ty i też staramy się o dzidzie od tego miesiąca:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMMMx
Zabajona - wiem ze to bardziej teoretycznie , tak naprawde to to najwazniejsze aby było zdrowe :) i tak bedzie najukochanisze na swiecie bo MOJE :D Ale napisz jak mozesz dobrze licze ze ten cykl u mnie to w sumie co 30 dni wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMMMx
LORA28- :D to witam w klubie bo my tez własnie od tego miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli co któryś cykl wypada dłuższy to moze oznaczac późniejszą owulację, czyli jakbyś starała sie w tych dniach plus 2-3 przed tymi płodnymi wg teorii to tez ok. a długie cykle z reguły mają wyjasnienie, najczęsciej gospodarka hormonalna coś rozrabia, ale znam laski, które przy bardoz długich cyklach zachodzily w ciążę szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Czekam na okres albo jego brak.Mam dostać 26 sierpnia,a uprawialismy seks dokladnie 15 dnia cyklu.....zobaczymy.....choc zrobilam test i negatywny,tylko,ze to chyba troche za wczesnie,zeby cos wykryl,no nic przekonam sie niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebooooo
zazwyczaj mam 36 dniowy cykl zdarzaja sie tez co 35 oraz 33 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko slonko
Niebooo a zawsze masz takie cykle? Jesli tak to w porzadku. ksiazkowo powinnas miec owu tak w 18 - 20 dniu. Mozesz sobie raz zainwestowac w testy owulacyjne tylko stosuj sie do ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebooooo
zawsze takie mam , ale czy przez to ze moje cykle sa tak długie trudniej bedzie mi zajsc w ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LORA28- ja powinnam dostać @ 29 ... i mam nadzieję że nie dostanę :) ZABAJONA -DZIEKUJĘ 👄 NIEBOOO- może zobacz co ci gin powie bo masz dosc nieregularne te cykle i moze faktycznie coś hormony rozrabiają :) ale zaznaczam ze ja jestem laikiem w tej kwestji to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebooooo
a jest możliwe ze jezeli moj maz ma przeźroczysta sperme to moze byc cos nie tak ?. jesli chodzi o moj okres to zawsze 10 dni przed mam podwyzszona temperature czy to nie zawczesnie slyszalam ze ma byc tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe znam sie na kolorach, ale prawdopodobnie raczej lepiej jest jak jest gęsta, wtedy pleminiki trzymają sie "kupy", a w drogach rodnych kobiety "dojrzewają", powinno nastąpić upłynnienie (rozrzedzenie i uwolnienie plemników z płynu najprośniej mówiąc). Ale nie stwierdzam nic, musicie przebadac nasienie po 4 dniach abstynencji, nie ma wyjścia. co do temperatury, to wg teorii w I fazie jest niższa, w II wyzsza o ok. pol stopnia, ale to tez zalezy od kobiety i jej organizmu, w kazdym razie jak sie robi wykresy, to powinien byc widoczny maly spadek w dniu owu (dzien przed) i potem gwałtowny wzrost, wyzsza temp. powinna utrzymac sie do terminu @, jesli po nim nadal jest wysoka to mozna podejrzewac ciążę - ale pisze łopatologicznie i na chłopski rozum, w praktyce to nieco bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :0 zarobiona robota jak to w pracy :) NIEBOOOOO- ja nie wiem jak tam z kolorami mojego jest biała leko przezroczysta ( moze mnie niezabije za te wywody na temat jego hihihihi) i gesta , moze warto by było sprawdzic tak aby chuchac na zimne Powodzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Kurcze,czy na serio kolor i konsystencja spermy ma duże znaczenie?:) Nie wiedziałam o tym....Też mam nadzieje jeszcze,ze pomimo ujemnego testu(robiłam go 11 dni po stosunku i teoretycznie 8 dni przed @) jednak nie dostanę tej @,ale nawet jeśli,to wcale nie zamierzamy odpuścić i będziemy próbować dalej....Wiecie co jest najgorsze,przynajmniej dla mnie,właśnie to czekanie.....i to,ze jak ktoś nie chce dzieciaka,to zalicza"wpadkę" i gotowe,a jak się jest gotowym na dziecka(w moim przypadku drugie) to trzeba będzie się chyba trochę wyczekać zanim się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×