Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Kto mnie pocieszy?

Polecane posty

Mało :( Stało sie duzo. Polacy przegrali w siatke, przegrali w ręke, a w dodaku skreciłem sobie kostke :( Niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiia28
Camp....buziak z dokładką:) A to pocieszenie po siatkówce to i mi potrzebne:( Więc jak ktoś pocieszy...to część oddam Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też wrażenie, ze moja dziewczyna Zbigniew, może mnie zdradzać. Przestał ostatnio okazywać mi zainteresowanie :( Mówi, że to przez to, że przekwita (ma 56 lat) ale ja czuje, że może kogoś mieć :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> szkoda, ze nie złamales Też żałuje, bo bym mógł na dwa miechy na zwolnienie pójść. Wtedy siedziałbym z wami 24 h/dobe, moje kochane przyjaciółki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiia28
Wsparcia dla kulfonaaa...???? Ehhh....Pomijając kulfona...od szóstej nie spałam....! A teraz czołem podpieram się o biurko:) Ehhh Ci siatkarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> potknales sie o kraweznik patalachu? Poszedłem wyrzucić śmieci i na trzepaku koło śmietnika stało dwóch takich chłopaczków na oko 10 lat. Jeden tupnął na mnie nogą :o :( Przestraszyłem się i zacząłem uciekać i krzywo noge postawiłem :( Jak sie przewróciłem, to śmieli się ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze teraz kreujesz sie na jakiegos geja i lamusa jednoczesnie? a co z tamtym image szowinistycznej meskiej swini? znudzilo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> co z tamtym image szowinistycznej meskiej swini? znudzilo sie? Dzisiaj postanowiłem przestać takim być. Teraz stałem się wrażliwym chłopcem o romantycznej duszy :) Będziesz mnie teraz lubiła, landryneczko? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigniew Cię kocha, naprawdę Mówił mi to wczoraj jak go ze Stefanem widziałam na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp, jak tam w Krakowie, nudno, nie? A co ja mam powiedzieć zamieszkując co prawda urocze, ale jednak prowincjonalne obszary naszego kraju nadwiślańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O AAAAAAA, wole juz jak mnie nazywaja kurwa i dziwka niz landryneczka nie polubie Cie nigdy, ale wole juz jak jestes wredny ide bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiia28
Bez ku.... i dziw.... to nie rusz do tego topiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×