Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin 1984

dziewczyny doradzcie mi bo mam malo czasu

Polecane posty

Gość marcin 1984

postnowilem zareczyc sie z moja dziewczyna oczywiscie moim zdaniem pierscionek tylko z brylantem wchodzil w gre ale cny byly bliskie 1000-1500zl nie stac mnie aktualnie na taki koszt i znalazlem w jednym z salonow pierscionek w dosc przytepnej ceni na obrazku wydawal mi sie okej ale kiedy poszlem do salonu to troche sie rozczarowalem pierscioenk jest malutki cienutki taki biedny i powiem wrecz ze nie widac tej ceny no brylanciki sa az 7 ale takie male ze to tworzy zbita calosc a nie jak na obrazku wracajac do sedna boje sie ze mojej dziewczynie nie bedzie sie podobal;/ bo jest taki naprawde nie wiem jak to okreslic jak na komunie? http://images47.fotosik.pl/2/73fd04492eeafd66.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restako
Ładniusi, ale ja też białe złoto wolę :) Chyba ze twoja wybranka nosi złoto to luzik wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 1984
wiem ladnie wyglada na obrazku ale w rzezczywistosci jest to cienkie male malenswto nawet nie widac tych brylantow a na obrazku one sa porozdzilane i wogole boje sie ze jak zobaczy to sie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 1984
nie na bank zloto zolte nosi je a na biale mowi ze jak srebro wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI KASIA Z PIESKIEM NA WSI
DAJ JEJ NAKRETKE NA SRUBE; I BEZDIESZ WIEDZIAL CZY CIE KOCHA; JAK PRZYJMNIE POTEM DAJ JEJ PIERSCIONEK; A JAK NIE TO NIECH SPLYWA LASKA KTORA JUZ NACIAGA SWEGO MEZA; CALE ZYCIE BEDZIESZ MUSIAL ROBIC TAK JAK ONA CHCE; POMYSL CZLOWIEKU GLOWA A NIE LBEM DOLNYM!!! PIERSCIONEK TO NIE KAPITAL ZYCIOWY; JAK PRZYTYJE NAWET GO NA PALEC NIE WLOZY; CO SIE MARTWISZ; DAJ JEJ NAKRETKE NA SRUBE!!!!! sprawdz czy cie kocha czy tylko zloto!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa
wiesz co ci owiem?? ja jestem zaręczona od dokładnie 41 dni;) mój ukochany przyszedł z pierscionkiem do mnie do pracy (pracuje jako urzędnik w komendzie wojewódzkiej PSP) oświadczył mi isę kiedy wysyłałam faks...pierscionek który mi podarował był przesliczny. niestety juz go prawie nie pamiętam poniewaz był za duzy i jeszcze tego samego dnia go wymienił na mniejszy, ale juz inny model. taki klasyczny. nie z brylantem, z cyrkonią. białe złoto. ale dla mnie on jest najśliczniejszym pierscionkiem pod słońcem:D bo w końcu dostałam go od człowieka którego Kocham nad zycie!!! p.s. aż mi isę łza zakreciła kiedy to napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj brat zareczal
sie pol roku temu i za pierscionek z brylantem w aparcie zaplacil ok 800 zl, moim zdaniem byl bardzo ladny, i gowno prawda ze zeby byl ladny trzeba wydac min. 2 tys, chyba ze dla kogos ladny=drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destinationonmyown
ja ogladalam z moim przyszlym i byl taki śliczny za prawie 700zł poszukaj lepiej w kilku sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiLa
Hej Marcin!!! Zawsze pierścionki na obrazku wyglądają LEPIEJ niż w rzeczywistości. A dlaczego postanowiłeś sobie,że akurat musi być to brylant? NO wiadomo, że dla dziewczyny którą mocno kochasz chciałbyś sprawić coś wyjątkowego a nie zwykłego. Moim zdaniem jednak nie powinno się liczyć to jak on wygląda . Uwierz mi, że nam dziewczynom-przynajmniej większość z nas- bardziej podoba się sam fakt, że chcesz podarować nam nie tylko ten własnie pierścionek ale SERCE, na które teraz twoja dziewczyna będzie mogła liczyć w 100% no bo chcesz sie jej oświadczyć-czyli chcesz by została twoją żoną. Nie znam twojej dziewczyny ale daje głowę, ze zrobisz na niej duuuze wrazenie tym poprostu ,ze chesz ją poślubić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiLa
Obojętnie jak tani czy drogi byłby ten pierścionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mi osobiscie pierscionki z brylantami sie nie podobaja bo sa własnie takie cieniutki ;/ poszukaj moze jakiegos naprawde zachwycajacego ale z cyrkoniami lub z szafirami, co z tego że bedzie tam brylant jak ani jego ani pierscionka nie bedzie widac a mozna za ok 600 zl kupic naprawde bardzo ładny pierscionek bez tego rysowacza luster :) no ale jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie masz sie czym przejmowac wazny jest sam fakt ze chcesz ja poslubic pierscionek jest sliczny,pamietaj ze nie wszystkie kobiety lubia wypasiona bizuterie.Ja dostalam sliczny delikatny piersconek widzialampodobny w cenie ok 300zeta zoto z cyrkoniami.cudenko jak dla mnie zreszta dla mnie nie liczy sie nic innego jak fakt ze to mnie wybral na ta jedynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa
bardzo ładny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go nie zechce
to ja chetnie przyjme;) jest w moim guscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
No, niestety nie stać mnie na droższy, będzie z cyrkonia i w ogóle, ale dla mojej dziewczyny nie ma to znaczenia. Znam ja dobrze, bo jesteśmy razem 6 lat i mieszkamy od ponad dwóch razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
Dzięki, to już chyba na pewno będzie ten. Już się nie moge doczekać jej miny. Jeszcze planuje jak to zrobić, żeby była to niespodzianka, duuuuuża niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUDO
ja mam takowy-------> Piękny!!! Subtelny!!! Zklasą, nie rzucający się w oczy, dziewczyna ma dobry gust. Ty też. Zycze szczęścia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super jestes gosciu
Musisz ja naprawde kochac. Piersionek na bank sie jej spodoba zreszta to nie o piersionek chodzi. Napewno sie ucieszy. Wiesz bedziesz prosil ja o reke czyli spedzenie z Toba calego zycia I wiedz ze nawet bez piersionka da sie zareczyc wiec sie nie martw. Kup ladne kwiaty i zaaranzuj ladna scenerie - np restauracja. Bedzie super i Ona bedzie bardzo zadowolona zabaczysz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa
no mój jak przyszedł do pracy to mi szczena opadła ładnie... restauracje i kolacyjki przy swiecach mnie nie kręca... miały byc te zaręczyny na myjni recznej w kluczborku gdzie po raz pierwszy byliśmy na spacerze razem jeszcze nie jako para, ale luby nie wytrzymał i przyszedł miesiąc wczesniej do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
Nie wiem, czy to było do mnie. Na razie, nie mam pojęcia, mysle i myślę i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takowy
Kolacja przy świecach wchodzi w grę i to jak najbardziej, jak sam przygotuję w naszym mieszkaniu, na pewno by się ucieszyła, ale chciałbym coś ekstra, żeby zapamiętała ten dzień do końca życia i opowiadała dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie kreca jakies kolacyjki typowe w restauracji...moj przekupil bosmana statku Dar Pomorza w Gdyni,zeby na pare minut wpuscil nas na poklad w nocy....dostalam wielka rozę, zabrał mnie za reke i tam zaprowadził....krzyczałam jeszcze pamietam, że tam nie mozna wchodzić :D No i oświadczył się tam wlasnie....mnie sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa
zabierz ją moze na jakąs wycieczkę rowerowa albo coś. zrób cos takiego zeby nie miała pojęcia ze mozesz sie włąśnie w tym momencie oświadczyc;) bo takie kolacje i restauracje takie oklepane i napewno będzie isę domyslała ze cos kombinujesz... ja właśnie się domyslałam ze to będzi ena tej myjni, a tu prosze taka niespodzianka miesiac wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×