Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammma x

wasi mężowie... tragedia

Polecane posty

kurde wspolczuje wam bo moj chlop co spbota sam myje lazienke, nawet go nie musze gonic. Kafelki na scianie tez co tydzien myje ajaxem- tlumacze ze nie musi ale on lubi bo sie przy tym odpreza :D Lubi tez wyciagac ze zmywarki ( ja nie) , lubi tez odkurzac i myc podlogi- mowi ze sie przy tym odpreza. Wiec w sobote nie mam za wiele do roboty. Ja nie prasuje ciuchow mlodego bo mi sie nie chce to on prasuje :) Mam chyba fajengo meza :) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon
zostawianie garów wszędzie u mnie to norma, a jeszcze bardziej mnie wkurza jak zostawia wszędzie papierki, kubki po jogurtach, puste plastikowe butelki, nigdy jeszcze nie trafiły do kosza. A najgorzej uwalony jest rewir w okolicach kompa. Siedzi nocami i łasuchuje. Rano muszę odkopywać kompa. Wrrrrrrrrrrrrr. I dokładnie wiem co jadł i w jakich ilościach. A ja mu dietetycznie gotuje na jego prośbę bo za gruby. A on w nocy serki topione, paluszki, czpisy, i inne. Opakowania oczywiście zalegają przy kompie a nie w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma tutaj tyle znaków żebym wypisało wszystko co mnie wkurza w moim facecie, ale: - skarpetki i gacie zostawione gdzie bądź to norma - talerze i kubki nie odniesione do zlewu po zjedzeniu (jak np. jadł w pokoju) - notoryczne NIE GASZENIE nigdzie światła:o - trzaskanie drzwiami i bardzo głośne mówienie (nawet jak dziecko śpi) - tak ma i już, nawet jak nie jest zły czy coś - ale najbardziej to mnie wkurza to, jak jest mu potrzebna akurat ta koszulka która jest chwilowo brudna - wtedy wstawia pranie w pralce tylko z tą koszulką! (a jak mu zwrócę uwagę, że nie ma sensu włączać pralki na jedną koszulkę to dorzuca skarpetki i majtki i zadowolony) ;) - no i oczywiście sztandarowe \"kochanie a nie wiesz gdzie jest?...\"; \"a nie widziałaś może?...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyczys
ooo moge tu troszke pobiadolic na mojego :))) hihhihi. nie zartuje mnie to najbardziej denerwuje w nim ze jak bierze prysznic to ochlapie cala lazienke a w dodatku nie wytrze tego.... brrr... no i to ze jak lezymy przed snem i ogladamy tv to musimy ogladac jego programy ....no trzeba przyznac czasem mi daje obejrzec ale to czasem:)))) ale i tak go kocham:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nauczyłam swojego chłopa, że i w wychowywaniu i w gospodarowaniu domem ma pomagać, nic mnie to nie obchodzi, że on zasłużył na piwko w fotelu po ciężkim dniu w pracy, ma posprzątać po sobie, wytrzeć, ogarnąć i dopiero niech sobie siedzi ile wlezie. Jak przychodzi sobota to samo, mamy wyznaczone, kto co robi i do tej pory się sprawdzało jak nie to przez łeb ścierką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz ogolnie jest bardzo fajowy i raczej robi wszystko o co go poprosze tylko najgorsze jest to: ZARAZ!!! albo CZY TO MUSI BYC ZROBIONE W TEJ CHWILI? :D:D:D polecam serial Everybody Loves Raymond wszystkim posiadaczkom migajaych sie mezow ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to ja jeszcze dorzuce bo mi sie przypomnialo- jak myje garnki to tylko z jednej strony tzn od środka... no bo przeciez z zenątrz się nie brudza bo tam się nic nie da wlac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dobre z tymi garnkami hahahahah chyba nic tego nie przebije :D z tym kubkiem tez jazda hehe a moj jak zobaczy jakas plamke na kubku to z niego juz nie wypije tylko odklada do zmywarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoliszon
no to jak jedziemy po bandzie...... u mojego też mnie wkurza to zaraz. Zrobi jedno i odpoczywa przy kopmie, i potem następne i znowu do kompa. W ten sposób może sprzątać całą sobotę. A ja odwrotnie, śmignę i raz dwa mam wsio porobione i potem odpoczywam, a on jak mi tłumaczy robi tak aby sie nie zmęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o notoryczne zaraz i "kochanie a gdzie jest..." mnie strasznie irytuje, ale taki typ tak ma i tego chyba nie da się wyperswadować, chociaż ostatnio zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami komody w przedpokoju, ma tyle szuflad, że można by tam kłaść wartościowe rzeczy, które używa się na codzień, jak kluczyki, klucze i inne badziewia, ale nie po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bala bla
Julka czesc pierdoło dawno cie nie czytalam kajs sie podziewala jak cie nie bylo?;)ooo i MaMani sie odnalazla zguba jedna:)Moj maz tez mnie dzis wkurzyl juz przepraszal ale musi mi przejsc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka nie mam pewnosci obstawiałabym kogoś na M :P:D ja bym mogla jeszcze duzo duzo wiecej tu powymieniac ale juz mi sie nie chce... niestety widzialy galy co braly i tym akcentem przyjdzie mi zakonczyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo mi się wydaje
albo większość z Was prawie wszystko robi za facetów.to jest żałosne.ja od początku związku powiedziałam,że staramy się robić wszystko razem,po równo.jaka pomoc???ma robić to samo co ja,czemu miałby tylko pomagać?dałyście sobie wejść na głowe,a najlepsze było oglądanie w tv tego co akurat mężuś chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammma x
albo jak w kuble smieci same juz wychodza, nawalone ze szok to i tak nigdy sam sie nie domysli zeby wziasc i wyrzucic. I tak bedzie wyrzucal, az zaczna wypadac, ale nie wyrzuci dopuki mu nie powiem. Czy tak trudno sie domyslc ze czas wyrzucic je?? albo jak wyrzyca butelki plastikowe po wodzie to nie zgniecie ich ani nic tylko takie cale wielkie wyrzuci i caly kosz juz pelny od jednej butelki. tak samo z puszkami po piwie, nie zgniecie tylko w calosci. A takie przeciez 5 razy wiecej iejsca zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bala bla
bo faceci rozwijaja sie do 6rz.a potem koniec ich rozwoju...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam wersje ze mezczyźni rozwijaja sie do 6 rż a poxniej to juz tylko rosną :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mój generalnie jest panią domu, on sprząta, pierze, myje gary itp. a ja go wkurzam tym, że do zlewu wkładam talerzyk i myślę, że on się sam umyje :D jedyne w sumie co mnie w nim wkurza to to, że jak robi białe pranie, to często dołoży np.czarne gacie, bo mu akurat w rękę wpadły i w efekcie całe pranie szare ale on nie widzi różnicy :O walczę z tym 20 lat ale chyba już się nie nauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkf
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego oczywiście rozrzucanie skarpetek to standard, ale najbardziej mnie wkurza jak skończą mu sie minuty na karcie w komórce(rzadko kiedy wogóle je na karcie ma) i chcąc skorzystać z mojego telefonu wrzeszczy że co za bałagan mam w książce telefonicznej no bo przecież nie może niczego znaleźć wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×