Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzyxz

milosc kurdupla jest gowno warta

Polecane posty

a co do tematu to \"milosc kurdupla jest gowno warta\" wcale nie :O gówno warta to jest miłość: - nieśmiałego, brzydkiego kurdupla który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie ma zainteresowań ani przyjaciół... nie jest rozrywkowy a o jego życiu nie można powiedzieć nic dla kogokolwiek interesującego takiego to nie zechcą ani ładnie ani tym bardziej normalne, miłe i fajne 🖐️ brzydkie i niefajne zresztą też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEEJ NIE
"gówno warta to jest miłość: - nieśmiałego, brzydkiego kurdupla który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie ma zainteresowań ani przyjaciół... nie jest rozrywkowy a o jego życiu nie można powiedzieć nic dla kogokolwiek interesującego takiego to nie zechcą ani ładnie ani tym bardziej normalne, miłe i fajne brzydkie i niefajne zresztą też nie" MASZ RACJĘ TAK SAMO JAK GÓWNO WARTO JEST MIŁOSC: nieśmiałego, brzydkiego WYSOKIEGO który nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie ma zainteresowań ani przyjaciół... nie jest rozrywkowy a o jego życiu nie można powiedzieć nic dla kogokolwiek interesującego takiego to nie zechcą ani ładnie ani tym bardziej normalne, miłe i fajne brzydkie i niefajne zresztą też nie. PRAWDA JEST TAKA ZE JAK CZŁOWIEK JEST INTERESUJACY I MA COS DO POWIEDZENIA TO NA BANK KOGOS ZNAJDZIE I WZROST NIE JEST TU PRZESZKODĄ. MOJ CHŁOPAK MA OK. 168CM I JEST DLA MNIE NAJWARTOSCIOWSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzyxz
ja niestety nie jestem nikim interesujacym , nie mam wielu znajomych ,niezbyt czesto imprezuje i od lat cierpie na depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka z klopotem
Ja dzis w skleoie widzialam bardzo malego faceta. troche mi go bylo szkoda (choc kto wie, moze byl zadowolony z zycia:)) bo w sumie nie brzydki chlopak ale strasznie niziutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ZE JAK CZŁOWIEK JEST INTERESUJACY I MA COS DO POWIEDZENIA TO NA BANK KOGOS ZNAJDZIE\" czyli moje zdnaie, że nikogo nie znajdę przez wygląd bo sięwstępnie nie zainteresuje i beznadzijność jest prawidłowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont give up
nie poddawaj się młody, dasz radę! JEDNO CO WIEM O KURDUPLACH TO ŻE MAJĄ SERCE BLISKO DUPY, PRZEZ CO TE DWA ORGANY CZĘSTO SIĘ TRYKAJĄ I KURDUPLE SIĘ WNERWIAJĄ SZYBCIEJ NIŻ WYŻSI. Ale jak kocha to i Twoje nerwy jakosik zniesie, byleś nie przesadził, Hanej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont give up
przepraszam, miało być D U P Y :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×