Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martulka 82

jogurt naturalny???

Polecane posty

moj syn ma ponad 9 miesiecy, czy moge podac mu jogurt naturalny ze zmiksowanymi owocami??? czy ktoras mama juz wyprobowala u 9 miesiecznego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz jelsi dziecko zadnej skazy bialkowej nie ma i normlanie mleko toleruje to nie ma zadnych przeciwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totanka
Możesz, ale może lepiej zacząć od jakiegoś deserku z jogurtem albo twarożkiem? One są lepiej przystosowane do potrzeb dzieci, niż taki dorosły jogurt. My zaczynaliśmy od musu z owocami leśnymi i jogurtem Gerbera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałam na początek ten Misiowy jogurcik, ale wkrótce będę dawać naturalny z owocami. Mam taką amerykańską książkę o żywieniu, tam to jogurty dają od 4 . miesiąca ;) Co kraj, to obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totanka
Chemical, a co to za Misiowy Jogurcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkt z nestle, można znaleźć na półkach obok dań ze słoiczków dla niemowląt. Jest od 6. miesiąca. Kosztuje jakieś 8 zł za 4 pudełeczka (100g).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cunika
o, misiowy jogurcik to u nas jest wielki przebój od kilku dni. Moja Ewka nie wychodzi z domu jak się nie upewni, że w torbie mamy jest opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka222
ja na spacery zabieram buleczke i serek wiejski,ale musze kupic i spróbować podac ten misiowy jogurcik,moze uda sie zmienic nasze dania spacerowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miła
No właśnie słyszałam, że tego jogurtu nie trzeba przechowywać w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×