Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

love me love me.

Kto dzisiaj ze mna pije???

Polecane posty

niuśka----> właśnie, i jeszcze ciągle to samo, moj woli komp ode mnie :-o Szkoda że Ci sie picie skończyło, chętnie bym Ci swojego troche oddała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
hejjj. ja z Tobą będę pić, bo mój mąż kolejny dzień ma mnie w dupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
zdrowie Twoje! Widzę że szukasz męża... ja myślałam, że znalazłam skarb..... że będzie cudownie:( teraz piję a on śpi i tak ciągle bo po 5 miesiącach ślubu nie chce się ze mną kochać a wcześniej byliśmy 4 lata razem i kochaliśmy się codziennie 2 razy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x ja też jestem w związku i dobrze Cie rozumie, mój w ogóle już nie zwraca na mnie uwagi :-( i dlatego szukam kandydata na męza :classic_cool: ;-) Nie ma to jak sie napić... i wszyskie smutki mijają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
Masz rację... Lubię pić bo wszystko co złe to mija..Wiesz jestem po poronieniu...miałabym bliźniaki...Miałam z mężem starać się o dziecko ale on codziennie ma inną wymówkę, byle by się nie kochać...może ma kochankę...? nie widzi tego, że ja p0głębiam się w dole psychicznym...ale właśnie piję Twoje zdrowie bo mnie rozumiesz..Na Zdrowieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x-------> współczuję 🌼 nie myśl o najgorszym, kochanki nie ma, pewnie też przeżywa Twoje poronienie, domyślam się jakie to dla Ciebie trudnie, chocaż w ciązy nie byłam ale Twojemu mężowi na pewno tez jest przykro :-( Bardzo Ci współczuje i życzę wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
dziękuję..a teraz porozmawiajmy o tym co właśnie pijesz a jak Ci jest w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz pije piwko ;-) Moj związek już długo nie przetrwa, jednak nie jesteśmy dla siebie stworzeni tak jak myśleliśmy, on ciągle chce jak najlepiej dla siebie a ja już się nie licze :-( ale co tam, trzeba żyć dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
Ja też piję piwoo. Będzie już z 5. Szukaj nowego który Ci nieba przychyli. Mi 4 lata nie wystarczały by dobrze poznać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...x...
Trzymaj się, ale nie bądź z kimś dla kogo nie jesteś najważniejsza... ja zrozumiałam to za późno. Pozdrawiam:0 Dobrej nocy:)Jutro też z Tobą wypiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×