Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość damski pytajnik

Czy facet, który w wieku 29 lat nie miał nigdy dziewczyny

Polecane posty

bo z reguły w życiu trzeba zawalczyć o swoje, nic nie przychodzi od tak, a Ty myślisz że dziewczyna będzie walczyć o Ciebie,? jednak na odwrót powinno być, a większość dziewczyny lubi jak się je adoruje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nikogo jeszcze nie adorowałes, to będzie Ci trudno zacząć. nieśmiałość?? tak najłatwiej wytłumaczyc siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rozumiesz pod pojęciem "jak będę miał swoją szanse"? adorowałeś kiedys kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że jesteś przystojny i zarazem twierdzisz że nie bylo szansy na adorowanie dziewczyny? Żadna Ci się nigdy nie podobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wstanie zrozumieć że ktoś nie był nigdy w związku, tak wyszło, ale żeby nie mieć okazji ku flirtom i adorowaniu? to mi jest cieżko pojać chyba ze sie nigdy nikogo nie znało.? Niemniej z reguły osoby "z wyglądem" bywają w towarzystwie jakimś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse sie tworzy daje i bierze. nie ma czegoś z niczego czekaj na gruszke na wierzbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Tomek TMT czy jakoś tak, z nim szkoda rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tylko nie klnął, teraz jak widać myśli że tym coś zmieni w swoim żywocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak będę miał swoją szansę to będę adorował że ho ho\" pewnie chwycić i obmacać ją po cyckach? no cóż, nie wiem czy taka która będzie od razu chętna zauważy \"światłość\" twojej duszy... stop. Pewnie tylko taka zauważy no cóż :O wieczne życiowe niepowiedzenia rodzą frustrację na tych co mają odwagę i te \"głupie szmaty\" które nie chcą zauważać wspaniałych wartości :O eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cartoon Network
jestes uposledzony ale mówie ci to się leczy :) naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsp
j jak zwykle zwymyslal kobiety i teraz usunal swoje posty. Eh, brak slow. I jeszcze ma czelnosc pisac, ze on szanuje kobiety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami jesteście upośledzeni jeśli myślicie ze ktoś kto jeszcze nie znalazl swojej Venus jest nienormalny. Wszystko jest kwestią czasu a moja wybranka będzie wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cartoon Network
jesteś żałosny idz się leczyc masz postawę żałosną i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsp
jak szanujesz, jak wczoraj wyzwales dziewczyne od szmat? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz pewnie w szkole i w domu
rówieśnicy i matka wyzywali go od szmat to myśli, że to komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inor
Co tam slychac u tego frajera Goloty? Za 5 dni ma spotkanie z Austinem. Natrzaska Golocie, az bedzie zal patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie uważałam za faceta, nawet podobna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwisz się skurwielu bo Austin będzie leżał w 8 rundzie a jak mu Gołota pozwoli to może dotrwa do końca walki (żeby publika miała co oglądać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cartoon, ja wierzę, że jesteś narysowany (albo przerysowany) na potrzeby forum, ale przeginasz porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 29 lat i nigdy
nie mialalm chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaraj się być choć w 10% obiektywna Przeczytaj ich posty i jeżeli jesteś choć trochę inteligentna to zobaczyć ordynalną prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inor
sam jestes skurwielem, cieciu :o a golota od dawna sie skonczony, moglby juz zakonczyc swoja kariere i posmiewiska nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Deko z wielu wypowiedzi forumowych - myślę, że to wrażliwa, uczuciowa dziewczyna. Gdy dawała Tobie rady-wskazówki, to Twoją rekacją było jej obrażanie - tak to widzę. Jak dla mnie jedynie Ty prowokujesz niemiłym zachowaniem :( Dlaczego nie jest dla Ciebie kobietą? Jest w tej dyskuji jakiś podtekst, nieczytelny dla osób trzecich? Jakieś rozmowy pozaforumowe??? Proponuję przeprosić albo wyjaśnić do końca swoje zachowanie.. Mnie Twoje zniesmaczyło i na pewno nie powiedziałabym, że będziesz szanował swoją dziewczynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inor
tomcio jest strasznie wybuchowy. Nawet gdyby mial dziewczyne, to wystarczy, ze ona zrobi/powie cos, co tomka wkurzy, to juz zacznie ją wyzywac, albo i bic. on jest niezrownowazony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×