Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość damski pytajnik

Czy facet, który w wieku 29 lat nie miał nigdy dziewczyny

Polecane posty

Gość ofe rma
"Bo idę do przodu " spróbuj iść zygzakiem to przeszukasz większą powierzchnię niż idąc do przodu. może wtedy szybciej znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To musicie być bardzo brzydcy." wypraszam sobie nie dość że brzydki to jestem: niski, nieśmiały, nudny, beznadziejny, bez gustu, bez bujnego życia towarzyskiego, głupi, niedoświadczony w czymkolwiek i dużo dużo innych tylko brzydki to żaden problem jak się ma osobowość :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spróbujcie na imprezie zagadac do jakiejś laski, zaprosić ją na soczek. A nie użalajcie się na kafeterii. Cartoon Network --->>> Jak wygląd masz niezły to załóz profil na fotka.pl. Pewnie jakaś do Ciebie napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"To jak nie jesteście tacy najgorsi to nie wiem jakim cudem na randki nie chodzicie. Żadna dziewczyna się nie zgodzi żeby na pizze z Wami pójść?" może by się jakaś i zgodziła. ale to taka niby atrakcja? potem i tak będzie kop w dupsko. znaczy będziemy kolegami. to ja już wolę kolegów pci męskiej. przynajmniej tego samego od siebie oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W111
"To jak nie jesteście tacy najgorsi to nie wiem jakim cudem na randki nie chodzicie. Żadna dziewczyna się nie zgodzi żeby na pizze z Wami pójść?" a ty bys poszla na randke z kims, kto ma kiepska osobowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W111 ----> A skąd do licha wiesz że masz kiepską osobowość. Zacznij zbierać znaczki to przynajmniej będziesz miał o czym gadać :P Ofe rma---->> Właśnie przez takie myślenie nie masz dziewczyny. To tak samo jak po niezdanym egzaminie powiedzieć: Po co mam przystępywać do poprawki. I tak nie zdam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"To spróbujcie na imprezie zagadac do jakiejś laski, zaprosić ją na soczek. A nie użalajcie się na kafeterii. " a dlaczego nie? ty sobie chodzisz na randki bo dobrze się tam bawisz, czujesz i wiesz że do tego pasujesz. a my się użalamy na kafeterii bo tutaj możemy bezkarnie pokpić z samych siebie pozostając anonimowymi. przecież w realu nikomu nie powiem że mam 33 lata i najbliższy mój kontakt z kobietą to jakiś taniec na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
ofer ma..> myslisz, ze normalna dziewczyna by tego nie zrozumiala..? ja bym zrozumiala, ze moze nie byc z kima nigdy nawet jak sie ma 33 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy nie bylem
na imprezie :o to dopiero przegrac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"ofer ma..> myslisz, ze normalna dziewczyna by tego nie zrozumiala..? ja bym zrozumiala, ze moze nie byc z kima nigdy nawet jak sie ma 33 lata.." a za normalną uważasz się z definicji czy masz ku temu jakieś przesłanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
mam ku temu przeslanki ;), a powaznie, mowie to z autopsji, nie powiem, ze nie bylam zdziwiona, bo bylam, no ale to w moich oczach takiego faceta zupelnie nie skresla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w wieku 29lat, prawiczek musi mieć coś z psychiką. Nie jest możliwe by był całkiem normalny i po prostu miał takiego pecha, to już musiałby być skrajny przypadek. A nawet jeśli kiedyś normalny był, lata spędzone w pojedynke z pewnością odcisnęły jakieś piętno na psychice. Przypuszczalnie będzie miał wiele nawyków i przyzwyczajeń, które całkowicie uniemożliwią mu związek z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjna partia
Ktoś wyżej napisał tutaj, że ludzie się nie różnią i miał rację, ale pewnie nie to miał na myśli, co ja. ;) Jestem w związku z facetem 32letnim, jestem jego pierwszą, nie byl wcześniej w burdelu. Facet normalnie się zachwowuje , jest czuły troskliwy, dba o mnie jak żaden z poprzednich. spędza ze mną więcej czasu niż z kumplami. Wasze dyskusje są więc bez sensu - ludź człowiekiem jest, więc może wiele :P nawet pokonać stereotypy slub w grudniu następnego roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Ofe rma---->> Właśnie przez takie myślenie nie masz dziewczyny. To tak samo jak po niezdanym egzaminie powiedzieć: Po co mam przystępywać do poprawki. I tak nie zdam....." bardzo dobre porównanie. no bo ile razy można poprawiać ten sam egzamin. w końcu trzeba przecież przyznać że nie ma się talentu do danej dyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się łudzić, lepiej myślec że już nigdy takiej szansy nie dostanie i się ewentualnie mile zaskoczyć, niż ciągle życ nadzieją-bo wkońcu przyjdzie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
partyjna partia...> bardzo dobrze, że to napisałaś :). generalnie uważam podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
partyjna partia, a pytałaś go czemu nigdy nikogo nie miał? Czy może wolisz mieć niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwoltylkaaa
ofer ma...> A wiesz, ze bywa tez tak, ze czasem idzie gorzej, ze tylko jakis przedmiot nie idzie, powiedzmy rok, a reszta jest ok :), tak samo moze byc z dziewczynami... A powiedz jakie Ty kroki zrobiles zeby do jakiejs dziewczyny sie zblizyc? I ile dziewczyn odrzuciles?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjna partia
kolego, drogi, jasne, że pytałam. :/ niesmiały był, a potem myślał, że nie ma szans. Dobrze,że na mnie się mu trafiło, spodobał mi się od pierwszego spojrzenia i dlatego to ja do niego podeszłam w knajpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyjna partia
Bał się,był zakompeksiony "(nie wiem, czemu) i miał taki mechanizm,ze gdy kobieta wykazyała nim zainterosowanie, to uciekał, bo nie mógł uwierzyć,ze ona tak do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczx
i pewnie to Ty nosisz spodnie w tym zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a jakie kroki miałem robić? normalne, lewą i prawą nogą. zaprosić gdzieś chciałem, umówić się. czasami się nawet godzą. tylko że zawsze kończy się tak, że dostaję jakiś tekst o tym jakim jestem dobrym kolegą czy coś w tym stylu. ja mam świadomość tego że jestem frajerem. mimo wszystko nie jestem głupi. ale to nie jest łatwe pogodzić się z tym i zrezygnować. nie być natrętem. dlatego lepiej już sobie odpuścić i nie zaczynać. bo może to się wam wydać niezwykłym odkryciem ale frajer myśli i czuje tak samo jak każdy/a z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×