Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tosika

powroty???

Polecane posty

Gość tosika

jak myslicie watro do siebie wracac po zerwaniu??? bedzie cos z tego???czy juz lepiej zapomiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pitolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taki wyjatek
więc jak dla mnie warto.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
a jak myslicie po jak najdluzszym czasie mozna jeszcze do siebie wrocic ??bo ja chyba zyje złudzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
niby tak ale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwukrotnie porzucona przez K
my wróciliśmy do siebie z byłym po pół roku,kilka m-cy później kopnął mnie w dupę,więc kolejny raz nie popełnię tego błędu pakowania się 2 raz w związek z facetem,który nie sprawdził się za pierwszym razem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
3 miesiac leci jak juz nie jestesmy ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
sama nie wiem ja bym bardzo chciala bo go nadal kocham, lecz boje sie ze on sobie znajdzie juz inna i juz nie bedzie chcial wrocic nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalka
a czemu sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
z powodu braku czasu z jego strony, na poczatku bylo ok czyli przez jakies 4 miesiace a pozniej coraz mniej a ja potrzebowalam wiecej spotkan niz tylko raz na tydzien lub na dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
chyba raczej nie ;( niestety no ale ja go kocham 3 miesiace nie jestesmy juz ze soba a ja nadal sie ludze :( nawet zaczelam sie spotykac z pewnym chlopakiem ale przyrownuje go do bylego i chyba nic z tego nie bedzie bo z bylym bylam bardziej szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym miał taką dziewczynę
nie lepiej zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym miał taką dziewczynę
nie lepiej zapomnieć chyba ze po kilku latach gdy obie strony dorosną do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosika
wiesz my nie mamy po 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memochi
my wrocilismy do siebie po 10 latach i zgadzam sie z gdybym miał taką dziewczynę, oboje dopiero wtedy bylismy gotowi do zwiazku, teraz jestesmy malzenstwem 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbzsdfgzsdfg
ja tez wrocilam do bylego po polr roku rozlaki ale kolejny raz i tak sie rozstalismy wiec chyba nie ma sensu powracac do przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam .Wydawało mi się że innym człowiekiem jest .Nic bardziej mylnego .Wyszły z niego dawne go.....na .Dziś cięszę się ,że z nim nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moim obecnym teraz już mężem rozstawaliśmy się dwa razy... raz na 3 miesiące a drugi raz na 2... więc w naszym przypadku teorie niektórych że się nie uda się niesprawdziły... moja mama mi zawsze powtarzała że jak mamy być ze sobą to będziemy bez względu na to czy się rozstaniemy czy nie.. moi rodzice też się rozstawali i wracali do siebie i w między mieli też innych partnerów... ja nie mówię że tak ma być i w Twoim przypadku... według mnie jak obojgu zależy na byciu razem to można do siebie wrócić... choć nie zawsze sie udaje to czasem wrto dać sobie drugą szansę,, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportactive
jak rozstawaliscie sie z partnerami to w miedzy czasie mieliscie kogos innego, spotkania, seks itp. bo jak np jedna ze stron cos takiego miala a druga nie, to czy na tej podstawie nie bedzie jakis niesnasków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiiii
a da sie tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z autopsji wiem ze nie warto wchodzic dwa razy do tej samej rzeki...po powrocie juz nigdy nie bedzie tak jak przedtem ..poza tym facet nie bedzie Cie juz tak szanowal wrecz przeciwnie ..mimo ze mowi ze chce powrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiiii
jak sie naprawde kocha to i tak sie bedzie z ta osoba i tak bez wzgledu na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×