Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22niunia22

Białystok - czy ktoś robił operację plastyczną w tym mieście?

Polecane posty

Gość Ewca
Nie polecam Jethona zrobil mi zle uszy jedno dalej odstaje a moja siostra robila u niego nos i potem musiała poprawiac w drugiej klinice, szkoda nerwów i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja333
ja mam dobre doświadczenia z dr Dorotą Żukowską, ona przyjmuje na Fabrycznej w Humana Medica Omeda. robiłam u niej korekcję nosa, efekt bardzo fajny, oczywiście na początku obrzęk itd., ale byłam o tym uprzedzona, także nie panikowałam :) wszystko ładnie zeszło, żałuję tylko, że tak długo decydowałam się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie do Żukowskiej się zapisałam na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę lat temu robiłam operację nosa u dr Jethona pierwsza nie udana dalej krzywy,kolejna korekta nie udana to samo.Szkoda pieniędzy,bardzo żałuję,że wybrałam takiego partacza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirka123
Poważnie? Miałaś operacje u Doroty Żukowskiej tych uszu? Aż mi trudno uwierzyć bo moje uszka po operacji wyglądają całkiem dobrze - jestem po już 4 tygodnie i są fajnie przylegające, z tyłu blizny też podobno ładnie wyglądają i ich nie widać. Myslę że tak już będzie- czytałam wprawdzie że uszy mogą odskoczyć ale pani doktor mówiła że raczej nie powinny jak będe postępować zgodnie z zaleceniami a po operacji uszu spaliście normalnie na bokach też czy tylko na wznak? bo ja na razie na wznak tylko i nie wiem czy już mogę na bokach, troszkę sie boję a lekarki zapomniałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech powstawiają zdjecia te osoby co pisza ciągle o tych powycinanych i powyginanych płątkach bo tak nagle w roznych tematach różne osoby o tym samym pisza i mnie sie wydaje ze to jedna i ta sama bo tak podobnie pisze ( płatki, grobelki itp) uwzieła się na lekarkę i pisze jako rózne osoby żeby jej opinię spartaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zapomniałam sie podpisać - nazywam sie Żukowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku to raczej nie znajdziesz dobrego chirurga. Lepiej wybrać sie w druga strone Polski do pana sławnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie pisałby postów ''tak sobie''. tak się składa że wiem jak się czują osoby po nieudanej i spartaczonej operacji , a moją też przeprowadził partacz który jest w Polsce bezkarny ! Portal znany lekarz manipuluje opiniami i jest niewiarygodny a partacze mają opłacone konta i negatywne opinie sami usuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFICJALNY KOMUNIKAT DR DOROTY ŻUKOWSKIEJ Szanowni Forumowicze! Reprezentuje lekarza dr Dorotę Żukowska. Dr Żukowska stała się obiektem zorganizowanej internetowej 'nagonki'. Na forach internetowych pojawiają sie nieprawdziwe, oczerniajace dr Żukowską wpisy. Doktor Żukowska wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej od ponad 15 lat. Proszę zauważyć, ze wszystkie krzywdzące wpisy pojawiły sie na tym i wszelkich innych forach w krótkim okresie czasowym (start we wrześniu 2014) i nie znajdują potwierdzenia we wcześniejszych opiniach na forach medycznych. Prosimy Użytkowników forum o zachowanie rozsądku i zwrócenie uwagi na zaistniałą obecna i być może także przyszłą manipulacje Państwa opinią. Liczymy na Państwa umiejętność rozróżnienia rzeczywistości od obrazu kreowanego celowo w internecie. W razie pytań odnoszących się do wykonywania, przebiegu, płatności czy formy zabiegów, prosimy o bezpośredni kontakt na info(at)plastyczna.med.pl Podjęliśmy również działania mające wyjaśnić bieżącą szkalującą działalność osób zajmujących się trollingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wpisu z 13.40 - gdyby jego autorem był prawnik dr Żukowskiej to podpisałby się z imienia, nazwiska, dane kontaktowe, nr telefonu, email itd. Poza tym nie wierzę żeby jakikolwiek lekarz czytał opinie o sobie na kafeterii i się tym przejmował, po prostu nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku warto skonsultować się z dr Żukowska, sama u niej poprawiałam wygląd na początku roku- dokładniej odstające uszy.Dobry chirurg zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt przy zdrowych zmysłach po przeczytaniu tylu negatywnych opinii na temat uszu i nosa na pewno tam nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne zukowska tez ma i to nie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na znany lekarz same klamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam różne i to nie tylko na znanym lekarzu , nawet tu ma sporo pozytywnych opinii ta żukowska ja szukam kogoś do poprawy nosa z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Pani Dorocie Ż. z Białegostoku jestem bardzo wdzięczna bo pomogła mi poprawić wygląd i odzyskać wiarę w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty liczysz te opinie w necie? zdradzisz jak? bo nie chce mi sie wierzyć . ja sie przymierzam do operacji piersi i czytam rózne fora ostatnio i o wielu lekarzach pisza ale żeby to zliczyć to nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te opinie pisze ta sama osoba cały czas i wstawia je w wielu tematach na kafeterii jednego dnia - ja tak to czytam od pewnego czasu i pisze ona ciągle żeby nie wierzyć w pozytywne opinie a sama pisze gdzie sie da jako rózne osoby tylko ze teksty i słownictwo cały czas takie same że człowiek już nie wie w co wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123julka123
Chodzi o te obrażliwe? Też mi się tak wydaje Takie podobne słownictwo i o tym samym ciągle i kilka jednego dnia Nie wierzę w te opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Białymstoku t ja polecam również dr Dorotę żukowską , ta kobieta to prawdziwy skarb po mistrzowsku rozmawia z ludzmi przełamując w nich strach . A operacja bez komplikacji się udała i dziś mam ładny, zgrabny nos. Nie wiem skąd tu tyle nienawiści i obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pacjentką pani Żukowskiej z Białegostoku i szczerze powiem że się dziwię niektórym opiniom bo w moim przypadku wszysto poszło pomyslnie, ale pewnie jak wszedzie - jeden zadowolony inny nie, w przypadku "poprawiania urody" liczy się gust i oczekiwania i nie kazy będzie zadowolony Grunt ze ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako pacjentka pani Żukowskiej mam chyba prawo napisac pozytywną opinię . Skoro sa pozytywne opinie o tej lekarce to widać na nie zasłużyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan Giedrojc Juraha robil mi czesc chrzestna nosa i jak był zadarty tak i jest zadarty.nie rozumiem tego.nie mogę na niego patrzeć.kase stracilam i problem nie zniknal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zukowska jest bardzo doświadczonym chirurgiem, wiek i wiele lat pracy to tylko jej zaleta wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myslę że im więcej doświadczenia i lat pracy ma chirurg tym lepiej do jakiś młodzikó co dopiero zaczynają strach iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide w pierwszym tyg czerwca na operacje uszu do dr D.Żukowskiej, polecono mi ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia33
Czy ktoś robił plastykę powiek w Białymstoku i z czystym sumieniem mógłby kogoś polecić. Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×