Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22niunia22

Białystok - czy ktoś robił operację plastyczną w tym mieście?

Polecane posty

Gość gość
Też słyszałam o pani dr Dorocie Żukowskiej dobre opinie, znana jest u nas w białymstoku. Z resztą jak czytam poza miastem także. Dobra chirurg plastyczna, klinika bardzo dobra. Sama operowałam pod jej okiem odstające uszy. Niby nie jakaś poważna operacja ale korygowała mi kształt jednego ucha bo mi bardziej odstawało niżeli drugie. Efekt bardzo dobry, zero komplkacji więc jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może któraś z was powiększała piersi u któregoś chirurga plastyka w Białymstoku? Zastanawiam się między Żukowska, a Giedroyciem. Zabiegu w czar medzie obawiam się że względu na wiek chirurga, z kolei Żukowska raczej nie specjalizuje się w powiekszaniu piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może któraś z was powiększała piersi u któregoś chirurga plastyka w Białymstoku? Zastanawiam się między Żukowska, a Giedroyciem. Zabiegu w czar medzie obawiam się że względu na wiek chirurga, z kolei Żukowska raczej nie specjalizuje się w powiekszaniu piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam jej! Widać tutaj nagły wysyp opinii o Żukowskiej. Zauwazyłam od jakiegoś czasu zmasowaną akcje poprawiania wizerunku Zukowskiej na wielu forach. Na stronie poranny usunięto z wątku wszystkie negatywne wpisy, zrobiono to od razu. Widać Żukowską kole w oczy prawda o partactwach jakie robi. Ja zostałam przez nią oszpecona i zawsze bede pisać o niej źle bo mnie skrzywdziła. Wrzuce niedługo całą dokumentacje i zdjęcia jako dowód, bo łza mi sie kreci jak widze to co ona wyprawia w sieci - jak zamyka ludziom usta gdy piszą prawde o tym że ona NIC NIE POTRAFI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxyz
ja robiłam rok temu, jestem bardzo zadowolona, u Żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja chce zrobic plastyke powiek gornych i owal twarzy myslicie ze warto sie zwrocic do Doktor Zokowskiej,moze ktos wie ile czeka sie ma zabiek i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się operowałam w Białymstoku u dr Doroty Żukowskiej , pełne zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.12.18 Białystok? Zbigniew Giedrojć - Juraha. Światowej sławy specjalista, w Białystoku jest parę dni vhyna w każdym miesiącu. Pracuje i w Holandii i w Polsce. Nie będę rozpisywała się o jego geniuszu, wklikaj jego nazwisko w necie, w youtube, X Ja robiłam u niego nos. Efekt niezbyt dobry,musiałam poprawiać u innego chirurga.Giedrojć też jest drogi,weźcie to ood uwagę no i wiekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama żukowskiej wszedzie sie wciska, ale co sie dziwic jak opinia spaprana partactwami to trzeba nadrabiać kłamstwem w sieci. Partacz zawsze pozostanie partaczam. Ostrzegam przed nią każdego, nikomu nie życze kłaść sie do zukowskiej na stół operacyjny. Po tym co ja tam przeszłam -ODRADZAM!! Żukowska partacz i ta wstrętna wiedźma pielęgniarka miskiewicz, wredna klamczucha która mnie zastraszała sądami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrujnowały mi życie, czasem zastanawiam sie czy nie operowała mnie jakaś praktykantka np. corka zukowskiej, bo tak mnie oszpecono że brak słów. Najlepiej jakby zukowska zdechła za to co mi zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jak ktoś jest dobry i dobrze operuje to słychac" i nim w internecie bo ludzie dobrego lekarza chwala. żukowska ma dobre opinie nie tylko tu , tez jej zawdzięczam dobry wygląd, a trafiłam z polecenia , ktos mi ją polecił bo tez był zadowolony z efktu tego jak go zoperowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giedrojc juraha -Miałam operacje nosa. Nie polecam go absolutnie. Wyciął mi jedna część chrząstki nosa a o drugiej zapomniał i nos jest krzywy. Ewidentny błąd . żeby u niego poprawić krzykneli mi cenę jeszcze wyższa niż za pierwszym razem .moja krzywda,spaprana robota ,wywalone pieniądze i olano mnie totalnie . sa bezkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze uważać na Żukowską, niszczy ona wszystko czego dotknie -uszy, piersi, nosy dosłownie wszystko. Na przełomie kilku lat obserwuje takie fora i widze że kilka tysięcy opinii negatywnych o Żukowskiej zostalo przez nią usuniętych z róznych stron! Jest to osoba fałszywa, zakłamana do granic, udająca kogoś.. Szpeci ludzi a potem zamyka im usta w internecie zastraszając administratorów stron www aby usuwali nieprzychylne opinie na jej tamat. Głosy oszpeconych przez Żukowską pacjentek wołające o pomoc pojawiają się wszędzie!!! Moja historia którą przeszedlem u Żukowskiej nadawala by sie do filmu pod tytułem: "U kogo nie robić operacji plastycznej", albo "Najgorsze efekty, najgorszych partaczy". I to w przypadku zabiegu korekty uszu, ktory jest uważany za prosty. Niestety jeżeli zabierze sie za to ktoś kto ma rozum w portfelu to krzyż na plecach takiego pacjenta do końca życia ciężar. Wiedzcie jedo że Żukowska wycina chrząstke z uszu, a to najgorsze co Was może spotkać, pisze o tym ponieważ Zukowska nikogo nigdy nie informuje że wycina chrząstke z uszu. Za to co mi zrobiła życzę jej żeby spotkala ja taka sama krzywda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz przeciwnie - dla mnie dr Dorota Ż. to bardzo dobra i w pelni profesjonalna chirurg pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też slyszalam o dr Żukowskiej dobre opinie, szukam chirurga do operacji piersi i podpytuje w mieście i chya sie do niej wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.08.05 Xxx Mam identyczne doswiadczenie z Giedrojciem.Nos spaprany tak bardzo,ze krzywizne widac golym okiem,skrzydelka zupelnie rozne,przegroda wiszaca.Poprawic nie chcial za nic w swiecie bezplatnie choc pierwsza operacja kosztowala mnie 11 tys.,teraz ide do innego chirurga na poprawke i bede musila zaplacic kolejne 13 tys.Dodam tylko,ze inni chirurdzy poprawiaja PO SOBIE za darmo!!!!Ewentualnie za drobna oplata dla anestezjologa.Giedrojć-Juraha -absolutnie NIE POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 9.04.2014 o 23:31, Gość dronikamonika napisał:

witam,nie wiem czy na temat ale moze ktos polecic w bialymstoku:dobra klinike lub lekarza do powikszenia biustu kwasem hialluronowym??? p.s. oprocz dr jethona ( uszy mi tak schrzanil pare lat temu ze mysle o poprawce)

Mi Jethon pare lat temu spartolił nos,to partacz jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ree
Dnia 16.02.2010 o 16:27, Gość to ja odpowiem napisał:

polecam dr Żukowską, która przyjmuje w Białymstoku w Humana Medica Omeda na ul. Fabrycznej. Tydzień temu dr powiekszała mi piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu - piersi są ładne, równe i symetryczne (Mentory 375 cc). Opieka w Humana Medica jest naprawdę dobra, pielęgniarki bardzo miłe. Dodam jeszcze, że ogólny koszt (wizyta konsultacyja + operacja + implanty + doba hospitalizacji + bando i opatrunki na blizny) to ok. 10 tys.

a ja nie polecam tej dr. robilam u niej powiekszanie piersi. sa niesymetryczne, jedna  jest bardziej z boku...najgorsze jednak ze zaszyto mnie jak świniaka,na zakladkę, to jakaś porażka jak blizny teraz, po 4 miesiacach wygladaja, nierówne,wrecz dziury....i ogolny koszt to ok 15 tysiecy ( mam drozsze implanty - tzw. wysoki profil). co do opieki w humana medica  zgodze się ze jest wszystko ok, ale lepiej poszukajcie innej lekarki do powiekszania piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evilyn

Witam,

Bardzo proszę o pomoc.. gdzie Pani dr Żukowska przeprowadza operacje nosa? Kontaktowałam sie z Humana Medica Omeda gdzie przyjmuje pani dr i powiedziano mi, że nie przeprowadzają tam takiego zabiegu. Wiec gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×