Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZastanawiamSięNadTym

On chce mieć ze mną dziecko

Polecane posty

no tak w tych wyznaniach kafeteryjnych najczęsciej jest tak, że diewczyny nie ujawniaja całego tła historii... a to ma zasadnicze znaczenie. Inaczej wygląda sytuacja gdy facet jest zonaty , ma swoją rodzinę i swojej kochance wciska kit, ze zona mu rozwodu dać nie chce, ale on chciałby mieć dziecko z nią- poawtarza za każdym razem jej tak, gdy ona chce od niego odejść... np. a jeszcze inaczej, gdy.. itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
ee tam nie chce od niego odejść, tworzymy zgrana parę :) tu nie ma co opowiadać. Zwyczajna para planująca ślub i facet, który prosi swoją kobietę o dziecko :) oj już nie rozkładajmy tego tematu na części pierwsze, bo nie ma sensu :P dowiedziałam się co chcialam i po co tutaj w cały mój życiorys mamy od razu wnikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no przedstawiając każdą historię można zmienić zupełnie jej wygląd pomijając pewne szczególy.... tak ze nie widze sensu takich topików.... dzieczyna juz doszla do wniosku.... teraz szuka akceptacji... masz moją akceptacje..... autorko (ps. też napiszcie ze lubicie ja taka jaka jest... i ze ma racje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
olejzpierwszego - a po co mi wasza akceptacja? Mi to tam wiesz wisi, co kto o mnie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×