Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Thomas cook

Czy jej nie zalezy?

Polecane posty

Gość Thomas cook

Co o tym myslicie? Poznalem jakies 2 miesiace temu dziewczyne, umowilismy sie, ze mi pokaze miasto (jestesmy w Anglii i ja dopiero tu przyjechalem). Spedzilismy razem swietny dzien, potem poszlismy na piwo, a potem mialem najlepszy seks w moim zyciu. Spotykalismy sie codziennie przez 2 tygodnie, pilsmy wino, gadalismy i kochalismy sie. To byly najlepsze 2 tygodnie mojego zycia, ale niestety nie moglem znalezc pracy w tym miescie i musialem wyjechac do innego, gdzie kolega zalatwil mi prace. Dzwonie do niej codziennie, a ona do mnie nigdy, na dodatek czesto w ogole nie odbiera telefonu :( Kiedys w koncu zapytalem ja czy na mnie czeka, a ona odburknela, ze nie pamieta nawet dobrze jak wygladam :( Ja odkladam pieniadze, zeby do niej wrocic, ale nie wiem czy jest w ogole sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Wiec co zrobic by jej zalezalo? Przezylismy razem naprawde niesamowity czas, wiem, ze jej tez musialo sie podobac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehhhh
tego kwiata na pol swiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Wiem, ze to brzmi zalosnie, ale po raz pierwszy spotkalem taka osobe jak ona :( Myslalem, ze naprawde wiele nas laczy. A moze ona sie czegos boi, albo cos? Kto zrozumie kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr gy
a, po co ci kurewka;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhu6
a co was laczy;)) lozko,piwo,glupie gadki;)) chlopie opamietaj sie spala z toba i nie wie jak wygladasz ..to zdzira lepiej sie przebadaj na Adidasa ,wykorzystala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Lozko, piwo i glupie gadki to w sumie najlepsze co moze byc, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
zdzira? A dlaczego zdzira? A facet ktory na pierwszym spotkaniu poszedl z nia do lozka to co? cnotka niewydymka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Ja tez z nia poszedlem do lozka na pierwszej randce, wiec jestem taki sam jak ona :P Seks byl niesamowity, ale to bylo wiecej niz seks, to bylo polaczenie cial i dusz. Musze jak najszybciej wrocic do tego miasta, bo na odleglosc wszystko sie rypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
Tomek, ujmijmy to tak. Dla Ciebie to bylo polaczenie cial i dusz, a dla niej po prostu przyjemne rypanko. Kobieta, ktora idzie chetnie na 1 randce do wyrka, wie czego chce i jest doswiadczona w tym co robi (bo z tego to wynika co napisales), raczej nie planuje z Toba powaznej przyszlosci :( jesli by jej na Tobie zalezalo, pewnie by troche poczekala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Przykre to, co napisalas, ale chyba masz racje :( Mimo wszystko chce wrocic, chocby zeby ja zobaczyc, moze znowu sie wszystko ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Czy powinienem zapytac ja wprost co ona mysli o tym, co bylo miedzy nami, czy lepiej nie naciskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
coz.... jesli masz odwage po prostu zadzwon i powiedz jej, ze jest najbardziej niesamowita kobieta ktora poznales i ze chcesz zeby sie z nia dalej spotykac, ze jest (i tu masa komplementow), ze nie wyobrazasz sobie nastepnych dni bez niej... Najlepiej jesli bedziesz pewny siebie i romantyczny jednoczesnie. Ale pewnosc siebie na 1 miejscu :) a jesli powie, ze nie? ze nic do Ciebie nie czuje, ze nie chce kontaktu??? Wtedy jest jeden sposob, zeby zachowac fason a moze i zyskac jej przychylnosc: Powiedz po prostu milym i cieplym glosem... ze rozumiesz i ze bardzo zalujesz bo chcesz zeby wiedziala, ze jest naprawde najbardziej wyjatkowa i wspaniala kobieta ktora kiedykolwiek poznales. i najlepiej po chwili jeszcze rozmowy zakoncz ja. I .. co wtedy? Od tego telefonu 0 kontaktow, 0 smsow, 0 sygnalkow -> tak jakby jej nigdy nie bylo. A ona zacznei zachodzic w glowe, coz to za tajemnicze i romantyczne wyznanie, a nuz stracila szanse? .... i b. mozliwe ze po jakims czasie sama sie odezwie. Ale b. wazne, zeby nic samemu nie odzywac sie od czasu tego "wyznania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam problem...
wlaśnie tacy faceci sa jednym z njabardziej żałosnych... sorry, ale skoro ona nie chce to nie zmusisz jej do miłości... nie zdarzyło ci się nigdy, że podobałeś się jakiejś dziewczynie, ale ona, nawet jeśli z tobą gadała, to cię nie chciała? to jest chemia - to znaczy albo jest, albo jej nie ma - między dwojgiem ludzi... a poza tym dla wielu kobiet seks kończy znajomość... ja straciłam zajebistego kumpla i już więcej nie chciałam na niego nawet patrzeć po tym jak się przespaliśmy ze sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a potem mialem najlepszy seks w moim zyciu\" no i sie zakochał- standard:D:D:D:D:D:D:D chłopcy- sex to sex, nie angazujcie się od razu emocjonalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowanie najpierw zadzwon i zapytaj wprost czy Cie chce, moze jest po prostu dziwna i takie zachowanie to norma... zadzwon, zeby niepotrzebnie nie jechac i nie pocalowac klamki. powodzenia:) i uszy do góry:) młodziak jestes, znajdziesz superbabke jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
Dziekuje za wszystkie wypowiedzi :) To, ze jest wspaniala, to mowilem jej juz setki razy :) I tak mam zamiar wrocic do miasta, gdzie ona mieszka, bo tam mi sie podobalo i mam tam znajomych. Mysle, ze spotkam sie z nia, zeby "wybadac grunt" i jesli zobacze, ze nadal miedzy nami iskrzy tak, jak kiedys, to zapytam ja wprost jak widzi nasza relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollobrigida
Skoro poszła z Tobą do łóżka na pierwszym spotkaniu, to co Ty myślałeś, że zostanie Twoją żoną?:O A ponoć to kobiety są naiwne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas cook
A kto mowi o malzenstwie, bez przesady :) Nie rozumiem o co chodzi z tym pojsciem do lozka, chyba jak 2 wolnych ludzi ciagnie do siebie to moga pojsc na calosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tak, to wolny kraj. tylko niech obydwoje potraktują to wyłącznie sportowo, a nie że jedna - sportowe rypanko, a drugi jęczy potem na kafe, że się zabujał :P i prosi o porady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka bogacza
no popieram trzeba było usiąść na łóżku i wspólnie roztrząsnąć tę palacą kwestię a później dawać się ponieść rozkoszy z czystym sumieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaap
oooo ludzie! toz to szmata jakas! Rzuc to w cholere! To typowa idiotka na emigracji, ktora mysli, ze jest swietna bo parcuje w byle jakim zakladzie, ale w Anglii! pfy! Osobiscie wykonczylabym takiego rodzaju szmaciary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty przeżyłes ............
cos nadzwyczajnego, ona niekoniecznie ... Poza tym jeżeli dziewczyna na 1-szym spotkaniu juz wchodzi komus do łóżka to ???????????????????? wiadomo, że miala ?????? przed tobą i dla niej seks nic nie znacvzy ............ Powiem tobie, że zachowujesz się jak dziecko - wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×