Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

*****Ranking popularności imion nadawanych dzieciom w Warszawie. Polecam.*****

Polecane posty

Gość alfabetycznie
bo jak jest powiedzmy 30 imion, które tylko raz się powtarzały to jakoś je trzeba było poszeregować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
poz. 139 za 2008 r. imiona żeńskie NIUNIA buhahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
i jeszcze imiona męskie rok 2008 poz. 131 Sindi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dzidzia
a mojej coreczki nie ma w 2008 roku-i dobrze! a za ta w 2007 roku jest na dalekiej pozycji.. :) nie podam imienia, bo jest ono najczesciej nielubianym imieniem na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... ja mam wybrane od ładnych paru lat imię dla synka (jeszcze odpowiedni kandydat na ojca się nie trafił :P ) i co rok jest one wyżej w rankingu :( jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie w czołówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, zależy, co kto lubi. ja tam wolałabym być 10 Julką, Majką, czy Kasią w klasie niż jedną jedyną Walerką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moj synek bedzie mial na imie Alan.Co sadzicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuddzie
ktoś dal córce na imię Niunia:o jak można zarejestrować w ogóle takie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TO CO
`162 2006 ROK CHLOPCY - ŻYRAF ....:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do walerii ja akurat
wolalabyn byc jedyna waleria niz 10-ta Julią. Znam jedna Walerie, jest piekna i wszycy wiedza, o kogo chodzi. Sama mam rzadkie imie i bardzo je lubię. W klasie i na studiach bylam jedyna i zawsze wszyscy mnie dzięki temu zapamietywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale imiee
calineczka......... straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duss
Moj brat ma na im Franciszek czyli Franek dla mnie najpiekniejsze ime na swiecie cudne ja mam na imie Klaudia i uwazam ze do mnie bardzo pasuje ale ladnymi imionami tez sa Matylda,Maja,Lena,Iwo.Ksawery,Pola,Amelia,Lila,Marcel,Szymon,Milosz,Krzys,Gaja,Nel,Antek,Ala,Nastka,Nadia.Pozdrawiam okropienstwo imie Zyraf czy Myszon kojazy sie z jakims przezwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze imię
GUANTANAMERA dla dziewczynki :o ŻENADA!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Wow, jakie piękne imię tam występuje - Kaj. Prawie jak z bajki o Kaiu i Gerdzie. :) Nawet nie wiedziałam, że można nadać takie imię w Polsce. Albo Erwin. :) Ale nie mogę pojąć co rodzice chcieli udowodnić społeczeństwu nazywając syna Barabasz? Yyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Tola i Zoja? Vaneska? :D Ale się kurczę zmieniło w PL przez ostatnie kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
Albo Calineczka z Franczeską, Gryzeldą, Jarzyną... i Niunią - tak kochani, Niunią! :D Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zantalka
Co do imon dla dzieci syna nazwałam Konrad cieszę się z tego bo w całym przedszkolu jest tylko 2, podobały mi się jeszcze imiona mało spotykane w mojej małej mieśćinie i znajomi podebrali mi te imiona chociarz zawsze były komentarze ,,imię jak z kosmosu skad ty to wziełaś,, i prosze mamy bliżnięta Kaj i Gaja , jedna Nastia , Zoja , wyczytałam jeszcze jedno imie męskie Indio -niestety urząd tego nie uzna tylko dlaczego skoro takie imię istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kostka
A mój synek ma na imię Konstantyn i przy wyborze w pierwszej kolejności sugerowaliśmy się rankingami popularności.Znaczy te najbardziej popularne odpadły jako pierwsze. Sama noszę dość rzadkie imię i bardzo sobie ten stan chwalę:) Imię dla córki też już mamy zaklepane..Jaśmina..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmoooooooooooooooo
A co sądzicie o imieniu Marzena ? w rankingu na szarym końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kostka
Akurat imię Marzena nie bardzo mi się podoba,ale przecież nie każdemu musi się podobać to co nam:) Jak mówiliśmy znajomym,ze chcemy dać synkowi na imię Konstantyn to też kilka osób stwierdziło,że im się nie podoba..Jednak to nasze dziecko i nasz wybór,więc powinnaś dać takie imię dziecku,które podoba się Tobie i nie oglądać się na innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmoooooooo
mamo Kostka- ja nie dałabym dziecku na imię Marzena, bo uważam, że jest okropne. Pytam z ciekawości, czy innym też cierpnie skóra, gdy słyszą takie imię, bo sama je niestety noszę...ubolewam każdego dnia i żałuję, że go nie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kostka
To może skoro tak Ci źle i niedobrze z tym imieniem to je po prostu zmienisz?! Skoro taka Frytka,tzn. Maja ;) mogła to dlaczego nie Ty?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie wiem dlaczego rodzice krzywdzą dziecko nadając imiona np. Jakub, Julia. Owszem ładne, ale dziecko nigdy nie będzie sie wyróżniało np. w szkole. JA sama mam imię 4 w tym rankingu i zawsze cierpiałam,że w klasie były jeszcze co najmniej 3 dziewczynki o tym imieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja imię dla swojego synka miałam wybrane od bardzo, bardzo dawna. Załamałam się, kiedy pani w przychodni powiedziała, mi, że jest teraz bardzo popularne, bo jakiś dzieciak w M jak miłość ma takie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JA nie wiem dlaczego rodzice krzywdzą dziecko nadając imiona np. Jakub, Julia. Owszem ładne, ale dziecko nigdy nie będzie sie wyróżniało np. w szkole. JA sama mam imię 4 w tym rankingu i zawsze cierpiałam,że w klasie były jeszcze co najmniej 3 dziewczynki o tym imieniu" a ja mam dwa imiona typu Katarzyna Anna czy Maria Magdalena. oba maksymalnie banalne i popularne. so what? jakoś mi zawsze bylo to idealnie obojętne. u nas w liceum tez w klasie były cztery powiedzmy Kaski, ale kazda inna... to nie imie definuje mnie, tylko ja definiuje imie. zresztą, zawsze powtarzam - chcesz dac dziecku imie wyróżniające je - wybierz imie typu Hildegarda. ale czy dziecko Ci podziekuje za taką oryginalność - watpie. poza tym wyróżnianie sie imieniem w szkole to kiepski pomysl - jak powiedzą "do tablicy Anka" pytasz "ktora?" i zawsze jest szansa ze wybiorą nie Ciebie :D a jak powiedzą "do tablicy Honorata" to juz sie ciezko wykrecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILI20
proponuje BONAWENTURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z dwojga złego wolałabym jest nazywać valeria lub coś w tym stylu niż 50-ta julia w szkole :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dzisiaj zimno
moja ma na imie Pola i jest jedyna w przedszkolu - na 3 grupy . I nie mieli nigdy dziecka o takim imieniu - co wg tego rankingu aż dziwne jest . Pewnie te Pole sie po całej Warszawie rozsiały . Dla mnie porażką jest nazwanie chłopca Włodzimierz, Czesław, Wiesław . To jest krzywdzace dla dziecka , będą sie z niego śmiali latami. Bo juz Staś czy Jaś jest ujdzie. Pamietam jak jako nastolatka poznałam rewelacyjnego kolesia , który miał na imię Rysio , nie wiem jakiś taki awers miałam jak kolezankom opowiadałam o nim , głupio brzmiało " Rysio to , Rysio tamto " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×