Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

*****Ranking popularności imion nadawanych dzieciom w Warszawie. Polecam.*****

Polecane posty

Gość ysmena
A moja córus na 56 - też nieźle, a ja wczoraj na I miejscu na pogrosiku.eu, aparacik wygrałam, cieszę sie jak dziecko, juz przyszło potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 222
A moja córka ma na imię Estera.Jest jedyna w szkole.Wszyscy przyzwyczaili się do jej imienia,tylko nowo poznani mają problem z zapamiętaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
A moja córka jest na miejscu 3 ale coraz mniej się dziewczynek o tym imieniu rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera piękne imię moja fryzjerka tak tez ma i zawsze wiadomo o kogo chodzi, bo nie jest kolejną Kasią czy Anią;) Nikt nie mówi o dawaniu Bonawentura lub Hildegarda. Są piękne imiona rzadziej spotykane, nie trzeba szukać w tak skrajnych przypadkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera piękne imię moja fryzjerka tak tez ma i zawsze wiadomo o kogo chodzi, bo nie jest kolejną Kasią czy Anią;) Nikt nie mówi o dawaniu Bonawentura lub Hildegarda. Są piękne imiona rzadziej spotykane, nie trzeba szukać w tak skrajnych przypadkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady z tym smianiem
sie latami z imion . Mam znajomych Czeslawa, Wieslawa , Wlodzimierza maja sie dobrze i nikt sie z nich nie smieje. Owszem, sa imiona, ktore sie jednoznacznie niedobrze kojarza - np Alfons - ale ile takich jest? Oczywiscie imie dduzo mowi o rodzicach - np takie nadawane po jakiejs popularnej operze mydlanej - ale to tez nie regula, bo mzoe byc to samo po np przyjaciólce czy babci. Niech kazdy nazywa, jak chce - to od konktretnego czowieka zalezy, jak sie jego imie bedzie kojarzyło - dbrze, czy zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ;)
a mojego syna imienia nie ma na liście-Oliwier :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ;)
oczywiscie na tej z 2008 roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh ;)
oczywiscie na tej z 2008 roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setta
Nie rozumiem, czemu wymienia sie imię Waleria, jako wybor z 'dwojga złęgo'. Moja mama ma tak na imie i zawsze jej zazdroscilam takiego rzadkiego i pieknego imienia. I jeszcze - czemu tak mało Ew wokół? co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×