Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

messina

Imiona dla dziewczynki!

Polecane posty

Jestem w 6 miesiącu ciązy i lekarz jest na 90% pewny ze to dziewczynka.Juz wczesniej myslałam o imieniu dla dziewczynki i podobają mi się Weronika,Antonina i Julia.Chciałabym wiedzieć co sądzicie o tych imionach i może podsuniecie mi jakieś inne pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika i jullia jest tych imion pod dostatkiem na placu zabaw prawie kazda dziewczynka to: wiktoria julka weronika i ola ............antosia bardzo ladne imie:) szukaj takiego co malo o nim slychac🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale wszystkie
trzy oklepane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podoba mi się Antosia pozniej Weronika bo też moja prababcia miała tak na imię.Dajcie jakieś nietypowe imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne imię to
Aurora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Ja nazwę swoją pierwszą córeczkę Julia. Ślicznie ;) A może Amelia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia bardzo mi się podobało,ale niestety córeczka moich znajomych która się urodziła w styczniu juz tak ma na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam o imieniu Vanessa lub Jassica.....urodził się Daniel:). Starsza 7 letnia córa nazywa się Wiktoria ale to takie oklepane imię;),pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz ma coreczke i nazwałam ją Zuzia,imie które podoba mi sie najbardziej wciąż mimo że zuż jest tez duzo:) Teraz jakbym miala kolejna corke to nazwałabym ją : Laura, Anastazja, Diana, Klaudia...no któreś z tych:)imię możesz sobie wybrac z jakiejs ksiegi imion,bedziesz tez wiedziała co ono znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejne Amelki i Julki
ludzie zastanówcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbak
Natalia,Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie mogę bo sama mam tak na drugie imię:) Maja,Natasza i Laura też fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją córkę nazwę Blanka albo Amelia:0 Dziwi mnie,to co piszecie bo choć w mojej miejscowości oststnimi czasy urodziło się dość dużo dziewczynek,to jest tylko jedna Amelka,która ma 3 latka a reszta to Oliwki,Sandry i Julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada żenada żenada
Same pretensjonalne panny tu piszą, co za gust. A Stefcia lub Janinka to nie łaska? Artyści nadaja imiona stare i polskie, a w PGR-ach same Jessiki! Bucha cha Córka Zamachowskiego ma Bronia i to jest światowe i urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×