Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Żel do higieny intymnej-jaki polecacie?

Polecane posty

Gość karolcia955

A wiec tak mam 13 lat... i uzywam zelu z biedronki taki zielony intimea... Niby nic sie nie dzieje mi po nim ale nie wiem czy nie powinnam jakiegos innego uzywac? Tym bardziej ze teraz mam podrazniona, zapalenie pochwy... wiec nie wiem? Jaki zel polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
proszę doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdb rada
INTIMA ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A.T.W. z wyciągiem z kory dębowej. To sa kosmetyki ziołowe, bardzo zdrowe dla skóry. Butelka starczy ci na pół roku bo wystarczy kropelka żeby się umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
dziękuje za pomoc... a ile mniej wiecej te zele kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA używam rumiankowego z Bielendy :) kosztowal chyba coś kolo 8zl. A jak sie skończy zamierzam kupić coś z AA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
Ja mam z AA, taki niebieski z pompką, bardzo sobie chwalę. Kosztuje ok 12 zł :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam AA, taki biały z pomarańczowym. Bardzo go lubię, to juz moje drugie opakowanie. Po drodze miałam jescze z Nivea i Soraja, ale nie podobały się. AA górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini k
ja używam tego co proVitamina i bardzo sobie go chwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont like
LACTACYD. kosztuje ok.8 zł 200 ml. Jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont like
U mnie poradził sobie z zapaleniem pochwy, na które globulki przepisane przez lekarze nic nie podziałały. Od kiedy stosuje Lactacyd nie mam żadnych problemów z pochwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chariots
a gdzie ten lactacyd mozna kupić? w aptece? drogerii? i czyta się przez 'c'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Wczoraj byłam w rossmanie i tam gdzie są żele do higieny intymnej to na samym dole stał Laktacyd femina... Emulsja 7,99zł a żel ok. 14zł... A co polecacie bardziej emulsje czy żel? (tego laktacydu) bo emulsja jest tańsza ale tak sie zastanawiam czy moze nie jest datego tańsza bo jest gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda88
ja uzywam właśnie takiego z rossmana w białej butelce z pompką,kosztuje cos ok. 5 zl i jest naprawde bardzo dobry wiec jak najbardziej go polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A czy ktoś mi mógł wytłumaczyć o co chodzi z tą pompką?? Do czego ona służy? Co wogóle sądzicie o laktacydzie femina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryjka
Hehe. Pompka jest dla wygody, naciskasz ja i wyplywa Ci odpowiednia ilosc na reke. Cos jak mydlo w plynie;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie ! polecam kupić emulsję tę tańszą jeśli chodzi o LACTACYD. to drugie to jest płyn ginekologiczny i może raczej podrażnić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ahaa... Dziękuje za wytłumaczenie... :):) A ile kosztuje? Czy to jest emulsja z pompką? Czy rzeczywiście ok.5zł? czy drożej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Aha dziękuje za wytłumaczenie... wiec kupie sobie laktacyd femina emulsja :) Jeśli ok.8zł będzie kosztowala z pompką to kupie z pompka a jesli bedzie drozsze z pompką to bez pompki... :):) A wy w jakiej ilosci go rozcienczacie z wodą? (jaka ilosc wody dodajecie)?? Bo czytalam ze trzeba wode dodac? Ile kosztuje emulsja laktacydu z pompką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ja niestety nie moge tego uzywac... kiedys uzylam raz i mnie uczulił... :O:( Narazie jak do tąd byl dla mnie najlepszy ten z ziaji dla modych dziewczą z resztą na razie tylko używałam z ziaji i teraz taki zielony z biedronki... Nie jest zły ale fantastyczny tez nie w skali od 1-10 daje mu 8 :) zastanawiam sie nad tym laktacydem ?? Emulsją?? A tak wogole czy ktos wie gdzie mozna kupic zestaw "twoje pierwsze o.b" wczoraj bylam w rossmanie i nie bylo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solitarea
ja używam płynu do higieny intymnej i żelu też z Lacibios Femina - u mnie działają rewelacyjnie, łagodzą podrażnienia, zapobiegają problemom intymnym, a płyn do higieny intymnej delikatnie myje przywracając odpowiednie pH okolic intymnych - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia29
ja używam do mycia lactacyd, a po myciu smaruję się provag żelem, bo ma działanie łagodzace, więc używam po depilacji czy na podrażnienia i po basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia227
Od kilku lat do mycia miejsc intymnych używam lactacytu a ostatnio również provag żelu, którym smaruje się po kąpieli, łagodzi on podrażnienia a co dla mnie szczególnie istotne chroni przed infekcjami, zawiera tylko naturalne składniki dzięki czemu nie uczula. Doskonale sprawdza się w podróży, po jeździe na rowerze, po basenie, siłowni, saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wielokrotnie jakieś uczulenia po płynach do higieny intymnej - a miały być takie delikatne - dlatego zaczęłam kupować takie naturalne i teraz mam taki Żel do higieny intymnej z wodą różaną Coslys 500 ml więc duża butelka i na długo mi starcza i co najważniejsze nie podrażnia. Ostatnio dobrą cenę miał w sklepie biosna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywalam lactacyd za 15zl ale kupilam taki tani z biedronki , w bialym opakowaniu z zielonym apisem . Moim zdaniem dziala tak samo a jest kilka x tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intima z ZIaji. bardzo dobry, od kilku lat go używam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×