Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia955

Żel do higieny intymnej-jaki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Również polecam płyn LACTACYD i do tego chusteczki http://kosmetis.pl/p%C5%82yny-%C5%BCele-do-higieny-intymnej/7010-lactacyd-chusteczki-do-higieny-intymnej-sensitive-op-15-sztuk-5391520943577.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie PLIVAFem F dostępny w aptekach bardzo polecany przez ginekologów, to polski produkt, zobacz opinie na wizażu sobie. Jak dla mnie o wiele lepszy niż Ziaja czy LACTACYD. Niestety kosztuje ok 23 zł w aptekach i jest polecany również kobietą w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zdecydowanie Lactacyd, ewentualnie Biały Jeleń ale przy częstych infekcjach przy stosowaniu tabletek najlepiej sprawdził sie właśnie Lactacyd i provag żel stosowany po kąpieli, który chroni przed infekcjami i nawilża, to dla osób z problemem suchości przy tabsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolozka
ja tez Lactacyd, bardzo mi odpowiada, ma przyjemny zapach, dobry sklad:) o swoje zdrowie intymne dbam stosujac oprocz zeli do higieny intymnej takze probiotyki ginekologiczne Lactovaginal, taka duza dawka zywych bakterii Lactobacillus moze wiele dobrego zdzialac, bo flore bakteryjna pochwy ciagle jest narazona na straty, trzeba ja uzupelniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie położna po porodzie poleciła zwykłe szare mydło, spytałam czy nie wysusza za bardzo, ona powiedziała że najlepiej goi rany i odkaża. Jeśli będę czuła nadmierną suchość co może być również związane z karmieniem dziecka, to najlepiej posmarować się provag żelem, który łagodzi podrażnienia. Tak robię do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia nagietkowa
Najlepszy Ziaja konwalia albo kora dębu albo taki biały z różowym z kwasem mlekowym zapobiega infekcjom ładnie pachnie różne są z Ziajii rumianek macierzanka brzoskwinia polecam od lat je kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasulka
przy problemach suchosci pochwy ginekolodzy polecaja globulki nawilzajace z hialuronianem sodu, ktory ma tak dobre wlasciwosci nawilzajace, ze wystarczy kilkudniowa terapia, a nawilzenie wraca do normy, nawet przy karmieniu piersia! sama stosowalam Hydrovag podczas karmienia i efekt byl super! a plyny do higieny intymnej jak najbardziej te z kwasem mlekowym! ja nie jestem przekonana do szarego mydla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz wróciłam do żeli AA i jest ok, przy jakiś podrażnieniach provag żel do smarowania mi pomaga, ale do mycia ostatnio AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zestaw na co dzień to lactacyd i provag żel, które zawierają kwas mlekowy, pielęgnują okolice intymne i chronią przed patogenami. Oba te produkty nie powodują u mnie uczulenia, co jest dla mnie najważniejsze ponieważ jestem alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×