Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M A R I T A

Jakie kolory beda modne JESIEŃ-ZIMA 2008???

Polecane posty

Gość M A R I T A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
śliwkowy, szary, fioletowy,granatowy.. Stonowane bardziej.. Na szczęście:):) juz mnie brało na rzygi od tych kolorów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominujące kolory to czerwień i śliwka w pikantnych akcentach, rudości i brązy – fenomenalne dlajesiennego typu urody oraz szarości, beże i błękity. Nadal będą modne połączenia czarnego z bielą, szczególnie ponadczasowa pepitka. W nowych kolekcjach znajdziemy również fiolety i róże dopełnione paletą pasteli i odcieniami zieleni oraz szarości. Moda będzie bardzo widowiskowa, zdominuje nas glamour z dużą ilością złotych akcentów oraz paryski szyk. Fasony na topie to princeski, grzeczne żakiety, bluzki z kokardami, peleryny, spódnica ołówek, sukienki futerały. W trendach pojawią się z matowiała elementy metaliczne i stylistyka starych gier komputerowych. Inspiracjami dla projektantów były eco-design, inżynieria kosmiczna i szkice architektoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj gaddddddddddddddddddddd
uwielbiam modę, ale rzadko czytam wczesniej co będzie modne danego sezonu i tak oto nie wiedząc jakie kolory zdominują ulice kupiłam sobie kilka dodatków w kolorze brązu - tak mi się jakoś zachciało- a tu czytam- BRĄZY kupiłam też kapelusz i rękawiczki w pepitkę- czytam będzie Pepitka czasem, aż sama się boję- chyba mam jakis dar przewidywania ;) i już nie pierwszy raz mi się zdarza, że nie wiem co będzie na topie, a jednak w mojej głowie 3 miesiące wczesniej czuję jakieś przyszle trendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×