Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWIGGY X

JAK MA SIE UBIERAC GRUBASKA

Polecane posty

Gość kobieto dodaj cos od siebie
tylko kopjujesz wszystko ze swojej strony i podobne co autorce proponowalas zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta nielaczenia
dasz rade :) ccesz moge ci pomoc :) powspierac troc ... jak tylko moge :) ja tez nie naleze do takic co jedza same wazywka :D obiadki z ziemniakow i scabowyc sa najlpsze ale ja nie mam efektu jojo waga zostala taka jak skonczylam diete czyli od lutego :) mialam zwisajacy bebec masywna pupe zwisl ramiona bleeeehhteraz jest lepiej .. wszystko sizavczelo wsysac wraz z cudnieciem i powiem ze jest idealnie bo jestem po 2 ciazach wiec ... ale po zdjeciach widze sama wielka roznice a i znajomi mowia ze to cod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś na tej stronie musiał to napisać, prawda? Po co mam pisać to kilka razy, do czegos sluzy kopiowanie ;] Jeśli udzie nie szukają na stronie tylko pytają tu, to odpowiadam - odpowiadam to, co przeczytaliby tam. Co moge dac wiecej od siebie niz swoje rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
Twiggy X probowalas roll-masaz albo dermomasaze? ;) siostra mojej kolezanki na to chodzila po ciazy i etaz nie ma ani troche cellultu i wyglada o niebo lepiej ;) sama zamierzam sie na to wybrac, bo moje uda mnie przerazaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
hmm slyszalam o ty ale ile tzeba zabiegow wyknac i ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
kurcze klawiatura mi nawala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
wlasnie to zalezy, ale podobno po pierwszym juz zuc roznice ;] zabieg kolo 25 zl chyba ;) moze troche drogo,ale bez diety ,mozna spasc pare cm ;) jak pojde za jakis tdzien to powiem jak bylo... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoriaxl
ja mam podobny problem, co zalozycielka tematu. mam 25 lat i spora nadwage :( nosze zazwyczaj rozmiary xxl... w sklepach jest bardzo malo fajnych rzeczy w tych rozmiarach (dla mlodych osob). Ja przewaznie kupuje na allegro, tam jest sporo fajnych ciuchow dla wiekszych osob. zaladam tez do sklepow internetowych. np. do www.bonprix.pl www.gendai.pl http://www.neckermann.com.pl/index.php?go=direct&onload=top&gr_id=1581&ref&pass=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
a jak tam zakupy Twiggy X? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
3 dni sie z domu ne ruszam:( dopadla mnie straszna chandra normalnie jak wychdze to mam ochote sie zapasc pod ziemie albo zrobic sie niewidzialna czuje sie guba paskudna jak wywloka w jednej chwili mysle sobie schudne bede zgrabna musze sie tylk postarac i wyslic a chwile po tym wsciekam sie i chce mi sie plakac bo wiem ze i tak nie dam rady:(i czuje taka bezsilnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
o chyba PMS Cię złapał ;) jak mam to też czasem patrzę w lustro i ryk, a pozniej znowu czuję się dobrze :) wyjdź z domu, łap jeszcze ciepłe, długie dni i odpoczywaaaaj a na pewno Ci przejdzie :) to teraz zakupów nie polecam, bo będziesz strasznie krytyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
hehe zebys wiedziala ze PMS przed okresem jestem nie do wytrzymania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
a wiem to po sobie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
przekihane zycie koiet.......ja tak mam po urodzeniu dziecka jak mi okres wrocil......cala geba w krostach i rozchwiany nastroj...mocno rozchwiany.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
asiaaaa a ty le wazysz??tzn masz roblemy z waga??ja tak przytylam w ciazy jadlam co chcialam" bo dzidzius jest glodny" i pilam soki owocowe"zeby dzidzius byl zdrowy" co pawda owoce tez jadlam natomiast mialam wstret do warzyw i miesa i najgorzej wplyneo na mnie to ze moja ginekolog uznala ze mam anemie i pzepisala mi podwojna dawke witamin ktore jadlam caaaale 9 miesiecy i jeszcze troche po... jak sie okazalo to bylo dla mnie tragczne w skutkach......po tych witaminach strasznie sie tyje a co dopiero podwojna dawka...a ja glupia myslalam tylko dzidzi i sluchalam rodziny ze musze jesc za dwoje...do tego tenedencja do tycia....i trach zjazylam sie ze przytylam po porodzie dopiero.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
nikogo juz niema...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
ja jestem :) no miałam problem z wagą bo nei wykryli u mnie tarczycy i "trochę" mi się zgrubło , ale teraz po tabletkach powoli wracam do mojej normy :) i kiedy wybierasz sie na zakupy, bo ja dzisiaj byłam i powoli widzę ze kurtki jesienno-zimowe i plaszcze sie pojawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
nima nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
pierwszy jakoś mi się nie widzi, ale tunika i ostatni płaszcz myślę że będą fajnie leżeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWIGGY X
tylko ty asiaaaa nie jeszcze odwiedzasz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem nawet zbyt chuda więc nie mam problemu ale zawsze patrzę na "Jak dobrze wyglądać nago" na TVN STYLE. Tam właśnie ten Wok przerabia kobiety. Popatrzcie sobie na to, czasem kobiety wyglądają tam naprawde fatalnie a on je tak ubierze że wyglądają no poprostu świetnie. Zawsze można coś ściągnąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
trzeba rozkręcić trochę temat :) no w tych programach na tvn style można się dowiedzieć wielu rzeczy i dzięki nim zaczęłam lepiej dobierać sobie ubrania... Mówię Ci twiggy X, leć do galerii poprzymierzaj wszystko co Ci się podoba i wybierzesz coś idealnegoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pojawia się tu jeszcze AlaOlo ??? Gdzie mogę Ją spotkać?? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska nie musi sie
ubierac, bo najlepiej by bylo jakby nie wychodzila na ulice i nie psula humoru innym i dnia. Nie moge patrzec na grubych , co ida ulica i zra. Jakby im bylo malo masy ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic prostszego - jeśli nie możesz patrzyć, to nie patrz - żyj i pozwól żyć innym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×