Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

kto jest ze mną? No śmiało dziewczyny!

Polecane posty

Tak, chyba dorosłam do tej decyzji xD Otóż ja, Mistyczna, z tego właśnie miejsca oswiadczam, że KONIEC z zatruwaniem organizmu, które działa na moją cere jak płachta na byka. Zakupiłam BETA-KAROTEN + WITAMINA E który nada mi ładny opalony wyglad skóry. mam zamiar choc troche sciemnic cerę która niestety ma ślady po trądziku ( czytaj przebarwienia ) Ten preparat nada mojej cerze ładny, opalony kolor. Z wiadomych powodów nie mogłam opalac twarzy. Przejdzmy dalej. Zdrowe odrzywianie. Koniec z napychaniem sie tylko dla tego bo mi sie nudzi ( czytaj ze wcale nie jestem gruba, po prostu mam szybka przemiane materii ) Ale na wage napewno tez sie przyda Żywie głęboką nadzieje ze dzieki beta karoten + witamina E pomoga mi nadac ładny wygląd skórze, która niestety nie jest idealna ( czytaj wypryski i przebarwienia [ mniejsze niz wczesniej ] ) I teraz takie pytanie Co nalezy robic podczas takiej zdrowej kuracji? Co jesc a czego nie Oczywiscie w granicach normy, nie bede wydawac codziennie kasy na kilogramy owoców. No i nie namówicie mnie na jedzenie suszoonych owoców. wyjatek stanowia suszone banany Kto sie do mnie przyłącza? No dalej, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic herbate zielona, czerwona - mozna tez biala ;-) pic wode niegazowaną, jesc owoce, warzywa - np. chociazby startą marchewke surową skropioną cytryną plus troszke cukru - pyyycha ja np. bardzo lubie pokroic seler i marchewke wrzucic do rondelka i dodac troche oleju i tak to poddusić... :D pycha kupic sokowirówke i robić soczki z marchewki... jablek.. bananów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze z natki pietruszki i cytryny + cukier... mmmmm :D taki koktajl nie dość, ze przepyszny (NAPRAWDE JEST DOBRY) to zdrowy i bardzo oczyszcza ogr. z toksyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym rondelku do marchwi dodaj jeszcze pietruszkę (korzeń) - przepyszne, ale zamiast oleju daj oliwę z oliwek. Beta karoten Ci na skórę nie pomoże za bardzo, chociaż nie wiem jaką masz karnację. Ja jestem blada, jadłam Beta przez 4 miechy i różnicy nie zauważyłam. Jedź ryby do tego wszystkiego. A co do owoców, to nie za dużo, mnóstwo w nich chemii. Już lepiej warzywa. I dużo pij, tak lilly rose pisze. Ja dzięki przejściu na zdrowsze jedzenie, przez 4 miesiące schudłam około 6 kg nawet nie wiem kiedy. A cera poprawiła mi się nieziemsko. Wcześniej co miesiąc przed okresem mnie wywalało, a teraz (odpukać) tylko się czasem coś pojawi i o wiele mniejsze. Także życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha muhahahaha
chcialbym wam zakomunikowac, ze mistyczna szarpala mi ustami łacha na dozynkach w skierniewicach, ku uciesze 14 letnich gapiow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czego nie jeśc.. na pewno ograniczyć doprawianie potraw.. sól można i cos typu ziarenki smaku tez, ale odstawić wszystkie te płynne cudowne dosmaki.. a no i ketchup odpada.. to najwiekszy syf.. wiadomo, ze nagle nie rzucić słodyczy, bo to awykonalne ;) ale np. zamiast czekoladowych batoników kupić sobie batonik Corny.. jest pyszny, nawet jesc te czekoladowe Corny... a z żurawiną to już w ogóle wymiata ;) batonów z mussli tez jest pełno ;) a to słodkie, ale nie da sie ukryc, ze jednak zdrowsze;) na pewno wypadaloby wdrozyc do menu dużo zieleni.. sałaty.. pomidory... ogórki ;) odrzucic rzeczy ciezke.. typu majonezy.. albo chociaz sosy majonezowe zastępować w połowie jogurtami naturalnymi ;) jezeli chcesz zainwestować kup sobie urzadzenie do gotowania na parze.. JEDZENIE JEST PRZEPYSZNE.. wystarczy porownac smak kartofla ugotowanego z solą, a ugotowanego na parze bez soli!!! ten na parze sto razy pyszniejszy!!!! mieso tak samo.. np. rybka na parze.. troszke posypać do smaku przyprawą typu ziarenko smaku.. i marchewka tez na parze mmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a gotowana marchewka ? tak bardzo ja uwielbiam :) Slodycze dam rade całkowicie odtawic bez pomocy tych pysznych i zdrowszych :) a moge takie polaczenie salatki? : pomidor, zielony ogórek, sałata zielona i do tego łyżeczka jogurtu np truskawkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistyczna - warzywa to możesz jeść, nie ma problemu, mieszaj i kombinuj różne składniki. Co do tych przypraw, o których pisała lilly rose (ta z dobrym L) to racja, wywal wszystko co ma glutaminian sodu. Ja jak zrobiłam porządek w kuchni z tym świństwem, to mi tylko pieprz i papryka na półce została. A sól kup sobie morską albo niskosodową (a hipermarketach jest pełno tego). Bo to podobno przez zawarty w soli sód ma się potem zawał. Marchew gotowana jak najbardziej, ale mówią że witaminy zostają w wodzie, ale ja się tam nie przejmuję, też lubię marchew, tylko nie z mrożonek, bo jest jak kapeć. Ja ogólnie to łykam raz na trzy dni multiwitaminę i omega - 3,bo jakoś nie wierzę, że dostarczam to wszystko w pożywieniu. Wydaje mi się też że przydałoby się jeszcze trochę nabiału do diety, jakiś serek biały, może być ten ziarnisty. Ja piję dość dużo mleka, tak z pół litra dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
per aspera ad astra :p rozpoczynasz zdrową kurację a już na dzień dobry zaczynasz truć się syntetycznymi witaminami... po co Ci one? organizm najlepiej przyswaja ze świeżych warzyw i owoców. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiszd
dokladnie lepiej odwiedz dobra kosmetyczke, np. z Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×