Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renattkkaa

mam jedno marzenie ..aby facet ktory mnie olal kiedys pozalowal

Polecane posty

Gość renattkkaa

swojej decyzji ..i zeby chcial wrocic do mnie i zebym wtedy byla szczesliwa z kims innym czy myslicie ze mi odbilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetstar
tak jest zawsze-tez na to czekam:-D i zapewniam Cie ze tak bedzie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renattkkaa
dziekuje Wam za zrozumienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka bogacza
popieram przedmówczynię jesteś dziwadłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renattkkaa
chce tylko aby poczul sie tak jak ja sie poczulam czy to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie chce jego śmierci? Chce tylko, żeby facet który ją mocno zranił żałował kiedyś swojej decyzji. Normalka kiedy mamy złamane serce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche inna sytuacja, chcialam zlozyc cv w pewnej szkole, dyra mnie potraktowala jak intruza, wysmiala, cv nie przyjela. etc., tydzien temu sama dzwonila milutkim glosem, bo szuka n-la i dostala od kogos numer, a d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renattkkaa
sam mnie skrzywdzil bawil sie moimi uczuciami nie zycze mu zle ale chce zeby choc raz poczul jak to jest:O i zeby zalowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol i tyle
No, moja imienniczko :) mam tak samo. I niech sobie inn myślą co chcą. To ludzkie, ze tak czujemy, chociaz ja mojemu nie życzę nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniieieiei
bedzie zalowal sprawiedliwosc istnieje:P poza tym znam goscia ktory zabawial sie dziewczynami tylko seks i nic wiecej wiele moich kolezanek zranil w koncu sie zakochal laska go olala dala kopa w dupe a on rzucil prace i wyjechal tak to przezyl wiele razy mu z kolezanka mowilysmy ze to sie kiedys odroci przeciw niemu smial sie i co...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmmmutna
teaz tego chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, który mnie olał chyba nigdy nie pożałuje swojej decyzji bo na dzien dzisiejszy wydaje mi się, ze przy swojej kochanej "przyjaciółeczce" szybko o mnie zapomni... chociaż może i pożałuje... cieszyłambym się kiedy ona dałaby mu kosza i wtedy by sobie przypomniał, ze jeszcze istnieje ktoś taki jak ja...to po prostu wtedy niech się już po prostu buja!!!! nie będę na kazde jego skinięcie palcem, o nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×