Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jula20

nie chce więcej pŁakać...

Polecane posty

Gość jula20

...próbuje nie plakać ale nie daje rady..jest mi cholernie przykro..wlasnie dowiedzialam sie ze chlopak który naprawde wydawal mi sie inny..okazal sie takim samym dupkiem jak wszyscy..;(chociaz spedzilam z nim noc u siebie w domu..znalam sie z nim wczesniej..widzialam zawsze jak na mnie patrzyl..napewno mu sie podobalam..i cooo??już tyle...nawet robie jutro urodziny..i dowiedzialam sie od kolezanki ze mówil innej ze na nich nie bedzie..aaa tak mi mówiŁ ze jakby nie mógl przyjść...teraz go nie nawidze..wiem ze moje urodziny które mialy być super beda katastrofą...:(((((( wszyscuy maja mnie w dupie..!!!nie mam z kim o tym pogadac..prosze pomóżcie miiiiiiiii!!!!!!!pocieszcie jakos...:(( jak najszybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka bogacza
a czemu nie chce przyjść na tą dżamprezę? może w łóżku się nie sprawdziłąś i kolo nie chce tracisz cennego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula20
niewiem..ale biorac pod uwage jego jakies wczesniejsze panienki to byly beznadziejne.(jezeli chodzi o wyglad).juz sama niewiem..czuje ze jutro zamiast sie bawic...bede poprostu beznadziejna!!!:((((booo wszystko powoli traci sens..faceci dlaczego tacy jestescie??wy możecie wytrzymac z kims dluzej niz tydzień???nie moge tego zrozumiec..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki19
dzieki;**już mi lepiej...faktycznie jest frajerem i niech spada na drzewo..i jest jeszcze wielu facetów na świecie...:)))))dziekuje..mam nadzieje ze bedzie juz lepiej..pozdrawiam was:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizuj. same jestescie sobie winne. rajcuja was dranie i chamy a pozniej placzecie a faceta wiernego uczuciowego macie gdzies i nazywacie mameja cieplymi kluchmai itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×