Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aspeaker

piatek na kafe

Polecane posty

widzisz wujek zalezy jak na to wszystko patrzysz, ja jak czytam niektore tematy to albo popadam w dwudniowa chandre albo smieje sie do lez, dzisiaj mam ten wesoly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, poczatki to byly jak zaczelam czytac kafe jakies 4 lata temu, teraz to juz stadium zaawansowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od niedawna. A siedzę bo niedawno do domu wrócilem i oparzenia sloneczne sobie lecze. A jutro grill...ech życie :P A kafe w piciu nie przeszakdza-półlitrowa kolęznak i laptop to jest to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa, za duzo sie naczytalam o psychologicznych problemach ludzi stad, ich wulgarnych wspolmalzonkach, niewdziecznych dzieciach i rozwydrzonych zwierzakach domowych, life to jednak sucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspeaker-traktuj to jaka dobra zabawe-problemy innych nie są twoje-to pomaga. A przy wódce zawsze łatwiej :D A tak wogóle niektórych trzeba tylko opieprzyć i problemy potrafia sobie rozwiazać sami-tutaj tylko się żalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może ze swej strony zaproszę na topik o twórczości miłosnej kolegi o nicku: łysy powiedział. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspeaker ale dzis fajnie tutaj, bawie sie swietnie, dobrze, ze nie poszlam pic jasne ze jest fajnie...na niektorych topikach fajnie sie kłócili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×