Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja_oOo

Zaczełam sie krztusić pod czas robienia Loda..

Polecane posty

Gość Ja_oOo

Mam 18 lat mój chłopak często robi mi miętkę.. ja brzydziłam się wziąźć lego penisa do ust ale w końcu mnie przekonał.. (ma 20 cm)było bosko.. wszystko ok .. luuz.. ale jak zdecydowałam sie na to, żeby dojść ustami do samej nasady (wsadzić sobie penisa do gardła) po moze 2 minutach źle złapałam oddech i zaczełam sie nim krztusić.. oplułam strasznie jego penisa.. o dziwo.. podobało mu sie.. ale ja sie teraz wstydze.. powiedział ze jestem w tym genialna!.. ale ja jednak mam uraz.. co mam zrobić ? on mnie prosi zebym powturzyła to w TEN SAM SPOSÓB.. ja go oplułam dostrzętnie a jemu się to spodobało.. ja się teraz wstydze!! HELP PLEASEEE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_oOo
no w sumie .. ale kuwa mam uraz ze znowu sie zakrztusze.. nie wiem jak wziąźć to na psyche.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_oOo
no haha lol śmieszny jesteś.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie miałaś odruchu
wymiotnego przy takim głębokim wsadzaniu penisa w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty18
jak bys sie na niego zespawała to raczej by niechcial powturki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggh
A był obrzezany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konica
nom to niebezpieczne:p jak ja ostatnio robiłam chłopakowi to właśnie miałam odruch wymiotny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie trzymać penisa w dloni i regulować sobie głebkość jego w ustach ,bo jak nam jest dobrze to zaczynamy wykonywać ruchy frykcyjne i wpychamy go za głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. My to strasznie lubimy, a ty sie wstydzisz... Nie czerwien sie, a zrob to samo, co ostatnio. Oczywiscie, przy oralnym kobieta musi sie kontrolowac i nie pozwalac, by penis wchodzil do gardla. Reka masz go trzymac, i nie pozwalac na to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to się nazywa lodzik z połykiem. Super sprawa. Zrobiłaś raz to zrobisz następny. Tylko musisz panować nad głębokością aby się nie zrzygac. Kilka razy i dojdziesz do wprawy. A twój facet szybciej dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×