Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaaanka

dlaczego dziewczyny lacza seks z miloscia a faceci rzadko?

Polecane posty

bo sa nadwrażliwe i szukaja powodów by sie naryczeć potem? badz przzywac ekstaze radosci jak uda sie to szczesliwie połączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamtale
Bo mezczyzni zamiast myslec mozgiem i penisem, mysla tylko tym drugim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko miłość i seks... ogólnie postrzeganie świata jest różne. Kobiety maja skłonność koncentrować się na jednej rzeczy, jednym obiekcie; mężczyźni częściej postrzegają świat wielokierunkowo. Kobiety od dzieciństwa mają zakodowana pewne zachowania, są tresowane na wrażliwe westalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety same nie wiedza czego chca, maja obawy i zanim sie zgodza na sex to okazja je mija. A facet-podejdź do jakiegokolwiek kolesia i spytaj czy nie zechcailby cie bzyknąc-reakja jest najczęsciej -jasne :D Pozatym ja znam laski któe robia to bez uczuc-po prostu czerpią przyjmnośc-normalnie jak faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeledy -prawie,że poezja:D ale czy to nie przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie zrozumiec:D jak taki facet lata ze swoim fiutem za kazda dupa to nic w tym przyjemnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie kobietą jestem , często bywało że to facet się angażował i łączył jedno z drugim a dla mnie to dwie rózne kwestie seks sam w sobie jest przyjemny wiec nie trzeba go z niczym łączyć ale mozna jak ktos chce :D co do kobiet to prawda że nie wiedzą czego chcą ale w tej kwestii akurat wiem czego oczekuje od partnera i on ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
ja jestem prawiczkiem i lacze seks z miloscia. nie moglbym byc z dziewczyna, ktora juz uprawiala seks bez milosci, brzydzilo by mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pyta kiedy sie z nim przespisz nie dobiera sie do Ciebie od razu poznaje z rodzina znajomymi robi wspolne plany ale nie ludz sie takich nie ma:P:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długość ma znaczenie
dziewczyny nazywają miłością pęd do rozrodczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty tru
możesz sobie wywalać jęzor z przekory mężczyzna nie pyta kiedy się z nim kobieta prześpi tylko skutecznie rozpala i bierze ją od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli na pierwszej randce juz sie calowalismy, na drugiej byla palcowa w pubie bo nie moglismy wytrzymac, na 3 sex u mnie. Po sexie bylo cudownie. Myslalam, ze tak to sie skonczy, bo on wyjezdzal na ponad tydzien, ale mimo,ze mial problem z netem to pisal codziennie. Do tego czesto chce sie ze mna spotkac gdzies na miescie, gdzie teoretycznie malo jest okazji do sexu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zakonczyc ta znajomosc bo tak zazwyczaj robie, ale koles strasznie mi sie podoba. Z drugiej strony nie chce sie zaangazowac, a potem to on mnie oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
wstyd, ze tak szybko dziewczyny pozwalacie na palcowki i seks :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
po prostu bys do takiego faceta jak ja nie pasowala. dziewczyna, ktora ma na koncie takie szybkie akcje nie pasuje do prawiczka. w ogole kiepsko pasuje do prawiczka dziewczyna, ktora juz z kims spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Bo dziewczyny sa tak wychowane, ze uwazaja, ze oddac wypada sie tylko z milosci, plus w kazdym facecie upatruja potencjalnego kandydata na bajke "i zyli dlugo i szczesliwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawiczka żadna
dziewczyna nie pasuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajko prosze cie - sex tylko z milosci? kazdy partner to potencjalny maz??? w dzisiejszych czasach???!! no prosze cie , wracaj do swojej bajki lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×