Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropeczka ..............

Chce juz uciec a nie wiem jak

Polecane posty

Gość kropeczka ..............
poszukam na razie sama na własną reke mieszkania... kur.. ten cały czass dzwoni i pyta : widzisz szanse czy nie , musze znac odpowiedz teraz juz , a wychodząc kazał mi wypierdalac do końca tygodnia" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
Taki sam idiota jak mój były.Wypierdalaj z mojego życia a za pięć minut kocham cię.Te psychole muszą na kimś wyżywać swoje nerwy i frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
IKe tak mam cudowną córeczke i to chyba tylko jej dobro mnie trzymało tutaj, pusta jestem jakie dobro, wygoda tyle A męża miałam tak cudownego:( ( ironia) Gdy poznałam mojego obecnego partnera myslałam ze właśnie zaczeło świecic słonce, a tu z bagna alkoholu w bagno zaborczości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
alijka .. widze ze znasz te "ich " wahania nastrojów , co 5 minut dosłownie tak mozna powiedziec, kocha mnie tak bardzo a za 5 minut twierdzi ze jestem pojebana. Jak pojechałam np na szkolenia z pracy to myslałąm ze zgłupieje od tych jego telefonów i podłych sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana - dla niej wlasnie odejdź ja tkwiłam w małżeństwie 7 lat- niby na początku po małym spływało wiele rzeczy- ale potem jak był świadomy - mial 4 lata- zaczął mieć tiki nerwowe, moczył w nocy łóżko, bał się ciemności, prawie nie mówił teraz jest nie ten dzieciak- w miedzy czasie "dorobiłam się" normalnego męża i córeczki- i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
Mnie to wykończyło psychicznie ,były dni ze myślałam ze sobie coś z robię.Do tej pory nie pozbierałam sie.Szukaj Kochanie jakiejś drogi wyjścia.Szkoda czasu.Słuchaj czasem w gazetach ogłaszają sie starsi ludzie chca pomocy i opieki wzamian za mieszkanie. Może to jest wyjście.Albo samotna koleżanka z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mojego byłego okazało się , że choruje na psychoze- maniakalno- depresyjną- stąd alkohol i zmian nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
IKe moje małżenstwo trwało 5 lat ... ąż w końcu dostałam kopa od wąłsnej córeczki /: która powiedziała : Mamusiu tatus to chyba Cie nie kocha, bo ciągle krzyczy i zostawia sama ; To mi dało kopa do rozwodu teraz znów mam bagno , na szczescie nie jestem męzatka:) poszukam powioli mieszkania, ale teraz mam taka złośc w sobie nawet mysle o jakiejs zemscie, wredne to ale tak mysle w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
może uda mi się znaleśc własne mieszkanie, tyram jak wół w pracy, mam szanse na awans... nie dla siebie to robie dla Małgosi.., a jest ciężko sie wybic bo pracuje w dosyc męskiej branży ale wiem ze z nim byc nie moge miłość to nie wszystko i nie wszystko wybaczy. Ike tak na marginesie jesteś tak delikatyną kobieta ( topik Fotki) a Tyle siły w Tobie... już wtedy wiedziałam ze z Toba mozna o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw zemste w spokoju szkoda twojej energii- znajdź rozwiązanie chociaż tymczasowe- i uciekaj- jak najdalej i jak najszybciej- jak się rozmyślisz- to dalej będziesz miala tak jak masz- al licznik bije- pamiętaj- życie masz jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
Moje słonce 1 września idzie do pierwszej klasy, cięzko było , urodziłam ja po maturze, zaczełam studia , pracowałam byłam kura domowa ... no i byłam poniżana przez męża ale to było rodziców nie mam za bardzo moja mama jest chora bardzo nie moge jej martwic bo wyladuje w szpitalu, choruje na schozofrenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzaj delikatna to ja nie jestem czasem jestem bardzo wrednowata- ale dla ludzi głupich i głupszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
od pażdziernika znalazłam mieszkanie w przystępnej cenie ... ale to cholera cały miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
masz bardzo delikatna posturę .....:) a siłe wewnetrzna , bardzo cenbie takie osoby, własnie jakoś od nich sie zarazam pozytywnymi emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej przyda jej się normalne środowisko i uśmiechnięta mama szkoda malutkiej, no.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
mama dla Małgosi zawsze jest usmiechnieta , gra aktorska :), chociaz wiem ze i tak widzi i czuje co się ze mna dzieje Jak myślisz wytrzymac do października ... innnego rozwiazania nie wiedze teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukajcie a znajdziecie- może naprawdę przez jakiś czas zamieszkaj u kogoś- ludzie nie są sobie wcale takimi wilkami - na mój gust nie przeciągj tego o kolejny miesiąc- bo rozejdzie się po kościach działaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
nie rozejdzie sie .... postaram sie jutro do pracy ide na rano wiec pogadam :)... cięzko mi jest w tym miescie bo nie mam tu przyjaciółek, dla niegfo zostawiłam wszystko a uparta jestem... walczyłam z męzem przez dwa lata wahania nastrojów , głupie powroty , to mnie nauczyło ze nie nalezy naprawiac tego co nie ma szans bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoi mieście też nie mm znajomych praktycznie- mi pomogła dziewczyna poznana n necie- choler miałam już wynajęte mieszkanie- były po wielkiej awanturze poszedł spac do matki- kurcze- szansa jak nigdy- a ja siedziałam w strachu- bojąc się zmienić swoje życie, bojąc się jak to będzie, czy sobie poradzę....gadałam z tą laską na gg- nagle mi napisała że jedzie do mnie- wpadła jak burza- i krzyczy- to co pakujemy ciebie- mój mąż rano przewiezie rzeczy- następnego dnia zaczęłam nowe życie ;) ani przez chwilę nie żałowałam swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
miałaś szczescie i super że Ci się tak ułożyło... dzieki za słowa wsparcia... jakoś musi mi sie w końcu udac i ułożyc ... chyba zasługuje na jakies normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
co za świnia zadzwonił do mnie .. włąsnie ma zamiar się wieszac ... byłam zimna ale serce mi pękało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
dzieki za słowa wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój- mój ciał się i wieszał i truł i co tam jeszcze- i żyje do dziś- nie daj się szantażowi emocjonalnemu- raz zobaczy, że nie reagujesz- to odpuści sobie- a jak się powiesi to widać tak miało być- ale zaręczam ci że się nie powiesi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
WIem już nie raz się wieszał... zastanawia mnie co on chce tym uzyskac... kurwa mam zostac bo on bedzie sie wieszał :( dla mnie to czysty idiotyzm,, boli jak cholera ale bede , musze byc twarda, chociaz jakby to zrobił chyba bym nie potrafiła normalnie życ bez wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wyprowadziłam mój byy mąż zadzwoni, że się zabije chuj jeden- zamknął się w domu- dobijała się jego matka, sąsiedzi, znajomi- a ja nie- siedziałam , modliłam się żeby nie mieć gada na sumieniu i nie robiłam nic- kosztowało mnie to kupe nerwów- i wiesz co- wieczorem wpuścił matkę - okazało się , że sobie siedział dupek i grał na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko, ja bede w lublinie od pazdziernika, wiec jak bedziesz chciala porozmawiac i uslyszec pare milych slow mozesz na mnie liczyc. Niestety nie mam Ci jak inaczej pomoc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
no tak ... tak najlepiej ... łamać psychicznie kobiete... moge sie założyc ze teraz wyłączy telefon a za godzine zmartwychwstanie... jak mnie to wnerwia......:( teraz mam miesznine nastrojów przez takiego świra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka ..............
potyliczka dziekuje rozmowa wiele daje naprawde a Ty zaczynasz studia ? ze od października i mam nadzieje ze jestes kobieta ... facetów sie teraz boje:) chociaz mam świetnych kumpli w p[racy wole sie jednak od nich trzymac z daleka... bo znów sie w cos włąduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×