Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amera weleva

Kiedy okres po aborcji ?

Polecane posty

Gość gość
nie logiczne jest unikanie konsekwencji nie logiczne jest niezabezpieczanie sie nie logiczne jest usuwanie mimo,ze zarodek,ale jednak życie nie logiczne jest,ze ta laska rozkladac nogi umiala i nie myslala wtedy jakie jest ryzyko ciazy SZMATY SZMATY I D***** TAK POSTEPUJA. a nie lepiej urodzic i oddac do adopcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
Boze rece opadaja... Strach pomyslec ze na swiecie sa jeszcze takie zacofane osoby ktore uwazaja ze aborcja powinna byc zakazana. Przykro sie to czyta i do tego ten wulgarny jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ze kazda kobieta ma prawo do decyzij....i kazdy wpis walgolarny w tym temacie powinien byc ignorowany bobto swiadczy tylko o tej osobie...posluchaj ...piszesz ze jest ta kobieta nie etyczna uzywajac wrwdnych slow to jiz swiadczy o Tobie jaka ty jestes osoba...sa rozne przypadlosci i nikt nie ma prawa oceniac bikogo oprocz samego siebie!jesli weszles na mniea strone aby ublizyc komuś to znaczy ze Ty sam masz jakiś problem i wyzywasz się na innych..każda mądra osoba poprostu zatrzymała by swoje zdanie dla samej siebie i wiesz co ? Życzę każdemu z całego serca kto potępia kobiety żeby właśnie taka kara spotkała co samego i wtedy dowie się przez co przechodzą czasem kobiety..bo łatwo osądzać ..To ludzie potrafią najlepiej...dlaczego piszecie o kobietach ze są nie normalne ..same sobie tego nie zrobiły ...no ale tak już jest spostrzeganie życie niewolnicy ...mężczyzn może wszystko a pozniej i tak kobieta jest ta najgorsza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko internet i radze nie przejmować się durnymi wpisami. Ci sami ludzie co tu tak krzyczą w duchu życzą takim kobietom śmierci albo żałują, ze tych kobiet matki nie wyskrobały i tym myśleniem pokazują, ze jednak są za aborcja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadać pytanie " czy dokonałabyś aborcji zarodka Adolfa Hitlera?" , większość tu krzyczących odpowie twierdząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dokonalam aborcji 21listopada , dwa dni dosc obficie krwawilam a teraz co miesiac 20 dnia kazdego miesiaca mam okres trwajacy z 5dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;26 a co ty sie tak przejmujesz tymi macicami, wyskrobanymi nikt nie powinien kobiety zmuszac do aborcji, ani do rodzenia, kazda kobieta ktora dokonala aborcji nie jest szmata, miala rozne powody ktorych niezrozumiesz dlaczego sie podjela aborcji, dziecko to niezabawka zeby sobie podawac z rak do rak albo innym podrzucac gdy facet nawala odchodzi moglabym wiele tlumaczyc ale masz mozg embrionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa odpowiedzialne to facet sie wycofuje gdy sie dowiaduje o ciazy ucieka bo boicie sie debile odpowiedzialnosci a dlaczego kobieta ma dzwigac caly ciezar a wy s**********e we wiekszosci faceci to debile boja sie odpowiedzialnosci zangazowania sa tylko do zamoczenia i gumek nie zakladaja moze wam kupic? kobiety niestosujcie tabletek niech zakladaja gumy na huji a sa tacy wygodnnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech kazda kobieta ma prawo wyboru, niech kazda kobieta decyduje sama sobie ,nie dajcie sie do niczego namawiac kobietki ,pamietajcie to wasze cialo, wasze wybory ,aborcja powinna byc i bedzie i okres ma sie po aborcji ale powinno sie isc do lekarza ginekologa do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet dokonuje aborcji. Między innymi JA!!! Mialam wtedy niecałe 17 lat! Chłopaka debila i psychopate! !!! I co miałam zrobic?! Szkoła studia praca przede mną! Mam teraz 22 lata, nie żałuję tej decyzji!!! Miałabym zmarnowane życie! !!!!!!!! I dziecko również bo jego ojciec jest chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odpowiadajcie konkretnie na pytanie na forum a nie odpisujecie wpierda..jacym sie tutaj katoliczkom zasranym, ktore mysla ze moga kazda z nas, ktora jest po.aborcji oceniac . Mohery nie wtracajcie sie tam.gdzie Was nie chca !!! Ja bylam.na zabiegu 15.08.16 a okres dostalam 20.09.2016. Za tydzień lub dwa ide do.ginekologa pierwszy raz od 15.08.2016 na kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotom nie przetłumaczysz, liczą się tylko oni - wielcy Katole - obrońcy życia... gdzie byli Ci obrońcy gdy zboczeniec Wesołowski na dominkanie łamał życie dzieciom albo szanowny prałat Jankowski? no gdzie byliście? A to pewnie źli ludzi pedofili posądzili... taka wasza moralność... a może zostało "usuniętych" wielu takich zboczków już w zarodku, by nikt w przyszłości przez nich nie cierpiał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam odpowiedzi niektórych pań są żenujące . Świadczy to o ich prymitywizmie i prostocie . Wulgarne wypowiedzi i oceny są nie na miejscu .Przecież nikt dla rozrywki nie dokonuje aborcji . Niestety te Panie chyba tak sądzą . Wstyd mi za ich głupotę . Lepiej żeby w ogóle się nie wypowiadały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjjj
Aborcja powinna byc legalna Ja nie d******py na prawo i lewo. Mam czworke dzieci z mezem. Zawsze chciałam czworke dzieci. Stosowalismy prezewatywy. Pękła nam. Zrobilam test. 2kreski. Zdecydowalam na aborcje. Jest ciezko . Nie dalibysmy rade z 5 . Wolalam usunac niz zabic lub wyrzucic do smieci. Ciezko jest utrzymac czworke dzieci a co dopiero 5. A wy jestescie za madre bo nie wiecie ile sily i odwagi musi miec kobieta aby usunąć plod !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×