Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnyy

Mam 24 lata i niemoge znalezc dziewczyny

Polecane posty

Gość smutnyy

wszystkie chca mnie za kumpla ale nic wiecej,wszystko dlatego ze nie jestem przystojny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata i jestem nieatrakcyjny oraz na tyle beznadziejny, że żadne nawet nie chciała bym nie na kumpla :O więc jednak z tobną nie jest aż tak źle 🖐️ pewnie trzeba trafić na odpowiednią... jak to się mówi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezeeduraaaa
ja znam gostka.. znalam w zasadzie. na ulicy w zyciu bym na niego nie spojrzala.. poznalam go przez neta, zakochalam sie! jest paskudny i niski.. jak wstawilam tu jego fote to laski go obsmialy.. sluchaj, musisz zmienic swoje nastawienie. czuj sie:classic_cool: zajebisty, musisz przynajmniej sprawiac wrazenie pewnego siebie. po prostu zachowuj sie jak baardzo pewny siebie facet, gwarantuje, ze bedziesz mial powodzenie.. masz prawo jazdy? co robisz? gdzie pracujesz? napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moze byc
a ja wygrałem życie wyślesz mi swoje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja SL on orange
znowu ten prowokator :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pszegrauem szycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę, że jest sobota... to... to... siedzę w mieszkaniu przy włączonym komputerze i zabijam czas 🖐️ a co innego mógłbym robić w sobotę? :O nie mam zdjęcia :D a nawet jak bym miał... i nawet jak ktoś wysłał by mi pierwszy... to i tak bym nie wysłał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygralem zycie a bywasz na spacerach np na mieście..jezdzisz samochodem autobuse, rowerem ? obracasz sie wsrod innych ludzi ? chodzisz do sklepu ? czy non stop w chacie.ja tez w sumie nie jestem zwolennikiem zachlewania mordy co weekend w barze znajomych mam niewielu..i albo wlasnie jak wygralem zycie komp....albo podroze..kontakt z ludzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyy a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a bywasz na spacerach np na mieście\" - nie \"jezdzisz samochodem\" - nie mam i nie będę mieć \"autobuse\" - tylko jak muszę się gdzieś dostać bo rozumiem że pytasz dla przyjemności :P \"rowerem \" - nie \"obracasz sie wsrod innych ludzi?\" - w sensie mijasz na ulicy tak, w sensie planowane spotkania towarzyskie -> nie mam bliskich znjaomych \"chodzisz do sklepu\" - chyba wszyscy chodzą :O do kontaktów z ludźmi to trzeba być interesującym a w końcu ludzie mają już swoich interesujacych znajomych więc po co im nowi nudni? ... a zresztą (zależnie od płci itd..) czym później tym ludzie mają mniej czasu bo mają swoje udane życie, dziewczyny, żony, facetów, dzieci, 2 etaty... może być :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wielbicielke na ogólnym
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezeeduraaaa
on mnie rzucil:classic_cool: uwaza sie za bardzo fajnego gostka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste rozwiązanie, aby poznać dziewczynę - zapiszcie się, chłopaki, na jakieś zajęcia - np. kurs tańca albo chodźcie na panele dyskusyjne, kursy językowe. Tam jest mnóstwo pań, przyzwyczajcie ją do swojego wyglądu, zaimponujcie wiedzą, a potem konkrety - że niby dodatkowo coś przećwiczycie - jak się zgodzi, to jest wasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kurs tańca odpada bo mam zerowe poczucie rytmu i bym się wstydził :O a panel dyskusyjny tym bardziej bo na niczym się na tyle nie znam + siedzenie w największym koncie i tak nie miało by sensu \"aimponujcie wiedz\" to trzeba wpierw mieć.... zresztą wiedza o nawiązywaniu relacji \"z paniami\" też by się przydała bo niektórzy mają xxxx lat a wiedzą tyle co w przedszkolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×