Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolitkaaaaaaaaaa

jak rozweselić sie przed impreza????

Polecane posty

Gość lolitkaaaaaaaaaa

robie dzisaij niewielka imprezke ale caly czas jestem smutna zamiast cieszyc sie bo to moje urodziny,,,ja czuje ze bedzie beznadziejnie i nikomu sie u mnie nie spodoba,,,;((jestem zalamana..a pozatym mam jeszcze swoje problemy sie zlozylo........blagam pomozcie nie chce zeby imp.byla niewypalem....blagam:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj kazda impra wypali jesli towarzystwo jest zgrane..:) wiec musisz byc usmiechnieta:) przeciez to tylko impreza...:) milo e strasz sie aby wszytko bylo swietnie... ale pamietaj najlepsze impry to te spontaniczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaaaaaaaaaa
wpadlam na taki pomysl ze zaprosze do sibie na chwile mojego sasiada Waclawa..... on ma taki duzy kolek osinowy.... podobno nim wampiry w nocy odgania..... no i molgl by mi ten kolek do pupy wlozyc,,, moze bym sie rozweselila. Co myslicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaaaaaaaaaa
wiem ze wszyscy mnie tam lubia..zawsze jak juz ktos przyjdzie to jest w sumie lepiej..wydurniam sie ...śmieje...i wiem ze to sie podoba reszta tez sie fajnie bawi......ale bojeee...sie ze jednak nie dam rady..zgrac to wszystko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudz:) tylko pozytywne nstawienie:) najgorszy jest poczatek:) pozniej juz sie samo toczy..ile razy robilam impreze tak nigdy sie nie przjmowalam;d kazdy cos robil wymylal wszyscy sie bawili smiali a walsnie jak czlowkiek chce o wszytskich na imprezie zadbac.. to robi sie kicha;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaXXX
nooo masz racje,,,mam nadzieje ze bedzie dobrze..:))dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×