Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spacerówka

spacerówka proszę o pomoc

Polecane posty

Gość spacerówka

szukam dobrej i fajnej nie drogiej spacerówki w granicach do 350zł - rozkładane siedzenie - 3 pozycje - torba pod wózkie, na zakupy - buda - parasolka - folia przeciwdeszczowa - torba na rzeczy dziecka taka jak jest dodawana do głębokich wózków - kółka zeby były skrętne ale najlepiej z możliwością blokady i żeby nie były ani za małe ani za duże - lekka nie wiem narazie to chyba tyle możecie mi jakąs doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
jeszcze chciałam dodać że pięciopunktowe pasy i hamulce na cztery koła i torba na budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile mies.ma dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
teraz ma 5 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
jeszcze jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też potrzebowałam
spacerówki mój ma 5 miesiecy wkońcu tesciowa przysłała nam wózek z Grecji pierwszy raz słyszałam o takiej firmie u nas ich niema a chciałam poczytać o nim i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjfgjgjufcju
coneco traffic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerówka
???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvcc
Dodałabym przekładaną rączke - bardzo sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja bym się nie odważyła takiego malca w wózeczek-fifito wkładać :) Jak coś, to całkiem spory jest BabyDesign Sprint - to jest to Verso, tylko bez rączki przekładanej. Dzięki temu mniej jest do zepsucia się w wózku. A ta przekładana rączka to i tak psu na budę, bo Verso nie da się w żaden sposób podbić, gdy rączka jest z "drugiej strony". Ja wożę Lusię w Emmaljundze Scooter: http://esklep.babyfant.pl/bmz_cache/a/a9d28ac1280df1d85d5bcd34cddc4210.image.550x550.jpg i jak na mój gust dla dziecka 9,5 miesięcznego to on jest na styk w sensie "twardości" i "fifitowości". A on jest dużo bardziej zabudowany, lepiej amortyzowany, ma znacznie większe koła i w ogóle od tych lekkich spaceróweczek. No ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×