Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość **zakochana w eks**

Jak odzyskac faceta- straconą milosc???

Polecane posty

Gość **zakochana w eks**

Kocham go nadal, mysle o nim non stop a juz troche czasu minelo jak sie rozstalismy wie ze nikogo nie ma, byl czas ze chcial wrocic ale ja wtedy nie chcilalam- teraz jest odwrotnie czy jest szansa ze jak mu nawet teraz nie zalezy to kiedys znowu zacznie? Jestesmy w sporadycznym kontakcie, jak sie odzywa to jest slodki i mily a mnie to tylko zycie rozwala co robic? Kiedys juz probowalam go odzyskac i sie ponizalam i dal mi kosza...sama nie wiem czy warto walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zakochana w eks**
a dlaczego tak uwazasz? moze ktos jeszcze mi doradzi bylsmy razem ponad 5 lat, nie umiem ot tak zapomniec....on mnie nie zostawil- tylko ja sie zdecydowalam na rozstanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zifona
Zawsze warto walczyć o miłość. Poniżanie się, jak to nazywasz to po prostu kolejna próba odzyskania kochanego człowieka. Ja wygrałam, walczyłam dwa lata i warto było.... Czasem jednak trzeba powiedzieć sobie dość i tylko od Ciebie zależy kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys juz probowalam go odzyskac i sie ponizalam i dal mi kosza. ----> to jest odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollla
oj wiem ze bedzie ci trudno o nim zapomniec..ale gŁowa do góry..:))ja bym juz nie zaczynaŁa wszystkiego od nowa..po co..bylam w podobnej sytuacji..ale stwierdzialam ze nie bede nic robić...jak nie chce to nie,,,bylo trudno,,aaaa co najdziwnuiejsze to jemu powoli zaczynalo mnie brakowac...chcial do mnie wrocic..ale wtedy to juz mi byl obojetny,,:))dlatego lepiej nic nie rób..szalej sobie...jest wieluuuuuuuuuuu innychhhhhhh!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollla
chyba ze.....................tak naprawde go kochasz.......to POPROSTU WALCZ!!!!!!!!!!!!!!!;*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zakochana w eks**
chyba juz oboje bylismy zmeczeni tym zwazkiem, nie umielismy go ratowac..on uciekal w prace a ja w imprezowanie i tak oddalalismy sie od siebie w koncu poznalam innego, zauroczylam sie i zerwalam...po zerwaniu zawet bylismy w lepszym kontacie niz w czasie zwiazku no i po 5 miesiacach takich spotkan przyjacielskich we mnie uczucie odzylo ale w nim juz umarlo a od kiedy ja na nowo sie zaangazowalam to on juz nie chce wracac do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollla
uuu...niezle to pogmatwane...:( ale jezeli jeszcze coś do niego czujesz,,,to lepiej teraz to zalatw...booo tak bedzie sie to ciaglo w nieskonczoność...aaa tego bys chyba nie chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ku rwa
**zakochana w eks**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margeritaa
Zwracam sie do was o pomoc poniewaz sama nie ejstem w stanie nic zrobic juz.Otoz 8 lat temu bylam z pewnym mezczyzna ktory byl starszy o 6 lat.Bylismy ze soba 3.5 roku.Zerwalismy gdyz dowiedzilam sie o jego zdradzie i odeszlam do innego mezczyzny ktory bardzo mnie ograniczal.Pomimo tego zawsze ja i Moja Milosc kontaktowalismy sie ze soba.Ja dzwonilam on odwiedzal mnie.Pomimo ze bylimy oboje z kims w zwiazku nie bylismy i nie chielismy ze soba urywac kontaktu zachowywalismy sie jak byla para ale niezdecydowalismy sie na zwiazek.Poniej wyjechalam za granice na 2 lata.Stracilam z nim kontakt ale wiem ze w tym czasie wielokrotnie mnie odwiedzial.Zlapalismy sie dopiero na naszej klasie napisal do mnie.Mielismy sie spotkac po moim powrocie do kraju ale do spotkania nie doszlo nie wiem czemu.Usunal konto z nk nie odpisuje na gadu-gadu.Nic.Wiem ze ma jakas nowa dziewczyne z ktora jest ponad 3 lata.Nie znam do niego numeru telefonu ani adresu do jego rodziny takze.Mam tylko numer gg i adres email(watpie zeby byl prawdziwy).Co moge zrobic by zlapac z nim kontakt?Prosilam go wielokrotnie o rozmowe to odmowil i to bylo ostatnie co do mnie napisla na gg.Chcialm zdobyc jakos nuemr IP ale nie dalo rady.Prosze pomozcie mi co mam zrobic aby go odzyskac aby miec z nim jakis kontakt?Jestem zrozpaczona to jets moja milosc ktora zranilam rowniez i chce to naprawic.Przepraszalam go ale to tez nie dalo rezultatow.Wyslalam fil o naszej milsoci z przeprosinami to tez nic nie dalo.Co moge jeszcze zrobic?Tylko nie piszcie ze mam zapomniec .po mimo ze mienlo tak wiele lat nie zapomnialam o nim a co gorsza KOCHAM GO!Prosze doradzcie co mam zrobic?Jak zlapac z nim kontakt?Prosze pomozcie(mieszkamy w tym samym miescie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżywałam w swoim życiu jedno rozstanie, ale na szczęscie znowu jesteśmy razem. Pierwsze dni to było niedowierzanie…. Nie potrafiłam zrozumieć, że face z którym byłam 4 lata zostawił mnie bez powodu. Przeszukując Internet w sposobach na Jego odzyskanie trafiłam na stronę http://urok-milosny.pl – i choć ciężko było mi w to wierzyć to podziałało. Wrócił się do mnie, jesteśmy razem i mamy już dziecko: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×