Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akt desperacji

ZDRADA ODWETOWA

Polecane posty

Gość akt desperacji

On mnie zdradził, 2 lata temu, ale dowiedziałam się o tym niedawno. Kocham go i nienawidze jednocześnie. Jesteśmy razem 6 lat. On jeszcze nie wie, że ja wiem. Myślicie, że jak go zdradzę, to poczuję sie lepiej? :o wiem, żałosne, ale takie myśli mi przychodzą do głowy bo nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poczujesz się lepiej
będziuesz tego póżniej żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
Ale ja nie jestem pewna, czy chcę go zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość va.a.a
tez go zdrac raz ale z calo druzyno pilkarsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
To tylko taka głupia myśl wynikająca z bezradności, albo z chęci zemsty... Ale może któraś tak postapiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślmy... zdradził Cię... przez dwa lata okłamywał.... co z nim jeszcze robisz? Błagam, tylko nie rzucaj tu wyświechtanym "bo kocham". Przede wszystkim kochaj siebie i trochę miej do siebie szacunku. Na pewno jak sama go zdradzisz poczujesz się gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akt desperacji On mnie zdradził, 2 lata temu, ale dowiedziałam się o tym niedawno. Kocham go i nienawidze jednocześnie. Jesteśmy razem 6 lat. On jeszcze nie wie, że ja wiem. Myślicie, że jak go zdradzę, to poczuję sie lepiej? wiem, żałosne, ale takie myśli mi przychodzą do głowy bo nie wiem co mam zrobić... wyszłam z kapieli dobrze mówi:D bedzie jeszcze gorzej ci..jak zrobisz ten krok....jest jedno podstawowe pytanie czy warto sie znizac do tego poziomu co twoj facet...chyba nie warto...jeszcze gorzej machine zdrady rozkrecisz:O co teraz zrobic ???? musisz sama podjac decyzje....ja osobiscie moge ci tylko powiedziec ze jak bym był w podobnej sytuacji do ciebie zakonczył bym znajomosc....dla mnie nie ma zwiazku jesli nastapiła zdrada...człowiek nie moze oszukiwac nikogo a tym bardziej sam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
Potem się rozstaliśmy na ponad pół roku, mieliśmy kryzys, ale nie wiedziałam, że to przez to. Ja już miałam przez chwilę kogos innego. Potem on stwierdził, że nie może beze mnie żyć :o a ja głupia do niego wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
Racja, nie będę się zniżać do jego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
Idę zapalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że 6 lat to szmat czasu i trudno wyrzucić tak do kosza. Ale lepsze to, niż użeranie się ze zdradzającym facetem resztę życia, albo życie w ciągłym niepokoju i braku zaufania do niego. Bo ja osobiście wierzę, że jak raz zdradził, zrobi to ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akt desperacji
Nie wiem na razie co mam zrobić, mysle od kilku dni. Jeszcze z nim o tym w ogóle nie rozmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×