Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdecydowanie wiosenna

okropne przyjaciółki

Polecane posty

Złośliwe, chamskie, obgadują siebie za plecami i podejrzewam że mnie też... żeby iść na zakupy czy pogadać o pierdołach to ok, ale żeby zwierzyć się z problemów, wypłakać to zostaję sama... dlaczego zawsze trafiam na takie? Teraz dwa razy się zastanowię jak będę chciała opowiedzieć komuś o swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbccbcbcb
no to chyba nie przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joliytkaP
oj zastanów sie naprawde...;Ptrudno jest komuś zaufać...a jezeli chcesz sie komus tak doglebnie zwierzac to to przemyśl i sprawdz czy osoba jest godna zaufania///jezeli te dziewczyny sa takie jak mówisz...to lepiej sie z nimi nie zadawaj,.to pewnie jakies beznadziejne puste laski...a ty jestes inna:pp nie przejmuj sie:*****nie ma czym..olej je!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będę je rzadko widywać bo każda idzie w inną stronę na studia... czy też macie tak że jest masa znajomych z którymi można iść na piwo czy do kina ale kiedy jest naprawdę źle to nie ma do kogo zadzwonić? chodzi mi o przyjaciół... bo faceta mam ale kiedy jest np z nim problem to do kogo iśc po radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietna
Okropne przyjaciolki? Wiem cos o tym. jak mialam jakies problemy z facetem i chcialam sie wyplakac to jedyna wierna z ich czterech powiedziala ze zostalam przez nie wysmiana i ze niby moje problemy sa zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
no niestety tak juz jest, jak to sie mowi : umiesz liczyc licz na siebie:) Ja juz wyroslam ze zwierzania sie 'przyjaciolkom' ,mam kiciusia to on jest moim przyjacielem zaraz po moim chlopaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
no lepiej, bo facet ci dupy napewno nie obrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
no nie zrozumie, tak jak pisalam wczesniej, licz na siebie ja juz sie do tego przyzwyczailam :) albo zawsze mozesz wejsc na kaffe tu jestes anonimowa i nikt ci dupy nie obrobi, ajak ktos cie skrytykuje lub wysmieje to i tak olewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhdjghjgh
ja tez nie mam sie komu zwierzać dlatego zwierzam sie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
nie , bo mam kochanego faceta, moge mu sie zwierzyc, lub rodzicom, a jesli mam problemy z facetem to sama to rozwiazuje :) Kolezanki owszem mam ale przestalam im mowic o moich problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
a ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRóFECZKA25
aaa pisalas ze idziecie na studia czyli masz 19-20 lat to moze dlatego jeszcez do konca mojego przeslania nie rozumiesz. w tym wieku tez potrzebowalam rady"przyjaciolek" teraz obejde sie bez tych rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×