Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

Czy podoba wam sie ta fryzurka???

Polecane posty

mam długie postopniowane włosy, jestem brunetką, ide niedlugo na wesele i mam nadzieje ze taka fryzurka bedzie pasowała do czarnej obcisłej sukienki do kolan, z przodu zapinanej na same chawtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
I zalezy na jaka okazje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
To mysle ze fryzura powinna byc bardziej "spokojna".... Moze samo wymodelowanie wlosow.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
Nie patrz na mode.. Patrz na to, zeby pasowla do stroju, twojej postury,cgarakteru,itp... Fryzura niby ok, ale to przeplatanie na czubku moze dziwnie wygladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebe łebe
na wesele fryzura jest jak najbardziej odpowiednia i co to za brednie o latach 90- tych, wtedy na pewno nie było takich fryzur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarakkkkk
taka sobie.ale moze na tobie wygladalaby ok. na szczescie w miare neutralna. w sumie to po prostu wlosy spiete u gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie wydaje ze fryzura jest oki, jestem szczupła, zgrabna.fryzjerka napewno mi nie zrobi identycznej fryzury, chodziło mi o to aby ta fryzurka była wtym stulu właśnie, tez raczej nie bede chciała mieć przeplatania na czubku głowy. ale nie uważam ze ta fryzura jest z lat 90-tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hxhdhx
nie bedzie ci sie trzymac, jest ulożona do zdjecia bedziesz musiala miec ja wypsikana lakierem te pasma też... przypatrz sie paska sa poprostu jedne na drugim poukladane to nie jest fryzura to chwilowe ulozenie kosmyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feceeeet
nie podoba się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chawtki lol
dziewczyno, dwa błędy w jednym słowie - jesteś boska. Dodam, że właściwa forma to HaFtki. A fryzura dla starej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
Umow sie na probne czesanie dla ostroznosci... Bo fryzjerce moze nie wyjsc czasami najprostsza fryzura (wiem z doswiadczenia niestety....). Mysle, ze jak wymodelujesz, podniesiesz troche z tylu, albo np zbierzesz z bokow wlosy i zepniesz ladna klamra-bedzie ok (jesli ta sie nie uda..) Albo pofaluj tak jak tu i jakos zbierz pare kosmykow i zepnij z tylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
Albo moze byc i ta...Ale te przeplatance zeby byly nizej... Nie tak na czubku, tylko troche nizej (tak na lini czola np..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu mysle aby te włosy były jakoś lekko spięte z tyłu, szkoda mi ich ukrywac w koku skoro ma ładne i długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarakkkkk
a w ogole to mozesz sobie sama ladna spinka upiac tak wlosy. bez przplatancow i lakieru i tez bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarakkkkk
a w ogole to nie nam ma sie podobac tylko tobie. jak tobie sie podoba to juz jest ok. bedziesz w niej siedziec cala noc wiec jak sie w takim uopieciu dobrze czujesz to znaczy ze sopelnia swoja role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
No nie koki...;) Takie pofalowane jak na zdjeciu-ok. Jak bedziesz sie dobrze czula z taka przeplatanka NA CZUBKU ( bo jest dosc wysoko)-to ok:) Ale ja tak dla bezpieczenstwa radze to upiecie zrobic nieco nizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio....
Bo wiesz... Jak sukienka jest zapinana z przodu na same haftki- to bedzie przykuwac uwage:) Wiec wg mnie fryzurka powinna juz byc "spokojniejsza"...;) Ale to Twoj wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.n.i.e.s.z.k.a
lata 80 te bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zakrywać usta reką
haftki, tak a propos ortografii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×