Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocynoooooooooja

narośl koło odbytu ratuunku zdjecie?

Polecane posty

Gość jesli to hemoroidy to od
czopków też nie znikną :o Lekarz nie gryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada....
każda narośl to prawdopodobieństwo nowotworu, niekoniecznie złośliwego. Lekarz bardzo wskazany i to proktolog, który skieruje na operacyjne usunięcie narośli. Jeśli to zapalenie żył odbytu dające wybrzuszenia/bąble swędzące, bolące, krwawiące to pół biedy, z tym się żyje. Jest to choroba cywilizacyjna spowodowana hipokinezją i złym odżywianiem. Jeśli to faktycznie hemoroidy to doraźnie spróbuj: 1.po każdej defekacji myj odbyt mydłem i hartuj chłodną i zimną wodą, po wytarciu smaruj kremem kosmetycznym. 2.prawidłowo się odżywiaj 3.zastosuj czopki i maść proctoglyvenol 4.zażywaj dużo ruchu na świeżym powietrzu 5. pozytywnie nastrajaj się psychicznie Szczegóły w odpowiednich tematach na: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Ty
uprawiałaś analseks i zaraziłaś się brodawczakiem, który przyczynia się do wytwarzania narośli? Wpisz w google "wirus brodawczaka" a dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z googli o brodawczaku
wirusami “wysokiego ryzyka”, wśród których najgroźniejsze są typy HPV 16, 18, 31 i 45, jeśli przetrwają, mogą prowadzić do rozwoju raka szyjki macicy lub innych nowotworów narządów moczowo-płciowych . Wirusy HPV 16 i 18 są odpowiedzialne za około 70% przypadków raka szyjki macicy. Wirusy HPV “niskiego ryzyka” powodują powstawanie brodawek – mięsistych zmian rozrostowych bez cech nowotworzenia – w okolicy narządów moczowo-płciowych . Wirusy HPV typ 6 i 11 są odpowiedzialne za około 90% przypadków brodawek narządów moczowo-płciowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
Dzieki za odpowiedzi :)!!!!!🌼 jak juz wspominalam jstem dziewica w pelnym slowa tego znaczeniu !!!!!!! oprócz mnie nigdy nikt mi nie zagladal nigdzie w krocze !!!!!!! nie wiem jak to Wam jasniej wytlumaczyc w kazdym badz razie akurat tego skutkami sie nie martwie bo to niemozliwe tez mi sie na poczatku wydawalo ze to moze poczatek jakiegos raka :( ale naprawde bardzo sie wstydze isc d lekarza i ehhh...... odslonic poldupki nie nie Boze....:o powiedzialam mamie niedawno i powiedziala ze to nie koniec swiata ze tez kiedys miala zapytala czy sie zalatwiam reguralnie i ze ma masc ktoa mi pomoze:) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocynoooooooooja
wypowie sie ktos jeszcze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsts
ja też mam coś takiego . to jest okropne boje się też i głupo mi jest mowic o tym mamie to jest straszn dziwne bo mam dopiero 14 lat . nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsts
napiszcie coś o Tym co mozna zrobic ?? nie chce tego nikomu mówić . głupio mi ! nie wiem jest moze coś na to co mi pokorze ! PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nad odbytem zrobiła mi sie narosl i niewiem co to jest i tak to wyleczyc dodoam ze nie boli ani nieleci krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cos mi wyroslo nad odbytem i niewiem co to pomóżcie co zrobic jak leczyc,moze jakas masc polecacie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz ,a nie papranie masciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki lekarz?umowiona jestem do chirurga w przyszłym tygodniu dopiero. a co to moze być?boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz proktolog , ginekolog mysle ze tez by mogl obejzec ta narosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×