Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowany

Nie wiem co o tym myśleć. dziwne zachowanie dziewczyny.

Polecane posty

Gość Skołowany
nie no nie chce sie hajtac :). tylko chcialbym w te albo we wte. do widzenia albo zeby wyjasnila o co w tym chodzi. no i jesli zostalem wykorzystany to chcialbym chociaz wiedziec do czego :) bo juz zaczynam tu jakis szatanski plan weszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
no i nie pójdę spac:D "katoliczka" :D:D te najbardziej rozmodlone to największe szmaty,serio:o tylko takie święte na pozór,żeby to ukryc znam jedną taka która codziennie chodzi do kościoła-sypia z dwa razy starszym księdzem:o katoliczka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
dobra - to juz jedno wiem - zrywać na ostro a dopiero potem "tropić" o co chodzilo - bo na 100% jest nieuczciwa tylko nei znamy motywów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
wez nei strasz - bo mi sie wyjasnia po co bylem potrzebny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
wiesz-ona na pewno umie nieźle kręcić0więc jak bedziesz chciała zeby ci wytłumaczyła to albo zacznie płakac albo zwali winę na ciebie;) nie chcesz się chajtac-a te nauki to co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
no to ci tłumacze cały czas po co byłes potrzebny:D taki grzeczny naiwny chłoptaś to dobra przykrywka jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
moze bylo tak (tu gdybam bo nie znam faktów): proboszcz zaczal podejrzewac ze ten jej ksiadz i ona sa w zwiazku. wiec potrzebowala na gwalt faceta zeby sie znim pokazac (a ja sie glupi dalem namowic na pojscie do kosciola choc samemu to mi sie nie chcialo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
pewnie masz 20-24 lata,nie więcej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
na nauki nei pojde - to ona je wymyslila - tez nie wiem po co. ty a twoja kataloiczka to mozna spytac z jakiego miasta - bo to moze ta sama? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
no to po tym ostatnim to...:D sorki,ale UCIEKAJ:D i nie czekaj na tłumaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
nie no wiecej mamy po 28 oboje ksiadz powyzej 40tki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
z wioski;) nie podam z jakiej bo bedzie oczywiste kto to:D ale ma 29 lat:) tyle powiem tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
masz 28 lat i tak dałes sie zrobic??? za dużego doświadczenia to nie masz,co?;) i sorki za błędy,klawiatura mi siada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no nei ale zastanaiwam sie czy byloto mozliwe zeby byla tak wyrachowana. bo ponad pol roku przygotowan zanim pierwszy raz poszlismy do kosciola razem :) i raczej na poczatku nei miala zbyt intensywnego kontaktu z tym ksiedzem. a rzeklbym ze chyab widziala go tylko jak mowil kazania. tzn. znala go ale nei byli na ty z tego co pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
ale ta wioska to nei ma kilkaset tysiecy meiszkanców przypadkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
wiesz,ja jej nie znam,ale mówię na podstawie tego co widziałam w swoim życiu:D i te największe świętoszki....szkoda gadac:o ale to co powiedziałes-jak się zachowuje-to samo wystarcza żeby stwierdzić że ona ma cie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no z tym ksiedzem to moje gdybanie. ale tak zaczynam myslec - bo juz nei wiem o co moze chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
ta wioska jest 30 km od dużego miasta:D nie wiem ile ma mieszkańców,bo ja w tej wiosce nie mieszkam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
nawet jak nie chodzi o księdza-chcesz byc tak traktowany? jak powietrze?:o jakby sie ciebie wstydziła??? wiesz-jeśli ci to odpowiada to nie ma sprawy,ale są ludzie ktorzy wola jak się ich szanuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
poza tym panna ma już 28 lat-jakis frajer na męża by sie przydał,czas najwyższy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
nie n - zrywac to wiem ze zerwie - tylko ciekawosc mnei zzera o co moglo chodzic - bo nei da sie ukryc ze jesem 100% skollowany - naprawde nei wiedzialem ze moga byc takie problemy u doroslych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
ok,idę,Ty ją znasz-wiesz jak cie traktuje i wiesz czy sie z tym dobrze czujesz:) swoje lata masz więc potrafisz podjąć decyzje:) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
ostatni wpis,bo nigdy nie pójde:D wierz mi-nie takie historie widzialam:o oj nie takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no wlasnie kurcze z wyrachowania to ja sie na meza nei nadaje - pochodze z bidnej rodziny - zarabiam srednio, to by sobie mogla znalezc kogos kto by zapewnil chociaz bezpeczenstwo finans. no i dlaczego w takim razie przepuscila tego goscia ktory sie tak do neij slinil a ktory sie ozenil zinna bo go nei chciala - on fiannsowo nie byl zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
bo nie chodzi o kase tylko zeby mąż był łosiem:D czyli dobry,naiwny-żeby można było oszukiwać i łatwo manipulowac:D serio:o nie lubie kobiet:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no to jest odpowiedz ktora w sumie zaltwia sprawe :) teraz sie otwwiera nastepne pytanie - jak sie zemscic? :P :) bo ze zostalem zrobioy w trąbe to juz wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
manipulowac si edawalem - bo jakdziwnie zakladalem ze obei strony sa uczciwe - a nieporzoueinia to neiporzoumienia a nie manipulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
kurde,ja przez ciebie spac nie pójde😭:D najlepsza zemsta to ignor-wierz mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no tu mam problem - bo t jednak ciało pierwsza klasa jest :). hormony nei ulatwiaja zadania - bedzie ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
liczylem raczej na cos w stylu przeleciec i wyjsc zostawiajac pieniadze na stole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×