Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skołowany

Nie wiem co o tym myśleć. dziwne zachowanie dziewczyny.

Polecane posty

Gość Skołowany
poza tym jak ten ksiadz faktycznei byl powodem to bym sie na nim w sumei bardziej chcial zemscic niz na niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
jak wolisz to przeleć:D ja się nie znam na męskich zemstach:D a tak poza tym-ona na nauki cie chce zaciągnac-a ty jej sie o ogóle oświadczyłes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no nie :) nie oswiadczylem sie - no az tak naiwny nei jestem :) (czekalem az si epoprawi - bo tak to samobojstwo nei malzenstwo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
na księdza zawsze mozesz złożyc kilka anonimowych donosów do kurii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
ale widze ze nie ma na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
czyli sie nie oświadczyłes a ona na nauki???:D w sumie słyszałam o pannie która umówiła nawet termin slubu i z mamusią wynajeła salę a facetowi powiedziała-oświadcz mi sie bo juz dałam na zapowiedzi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
ale czy ktos uwierzy anonimom to po pierwsze po drugie nei chcialbym zeby zgadnieto ze to ode mnie :) a po trzecie - to nei wiem jak kuria na takie rzecyz patrzy - byc moze na zasadzie dopoki w pracie nie pisza to nei ma zdarzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 27 ona 20
ok,cholerka,juz czwarta:D idę ostatecznie,3m sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no tak, ale dlatego podejrzewam "podstep" - bo ona rozpowie znajomym ze chodzimy na nauki i bedzie ze sie oswiadczylem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
jeszcze 5 min. do czwartej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
poza tym to moze juz nei warto sie klasc ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa Krowa
no ciekawie sie zapowiada - ale chyba trzeba poczekac do rana na rozwój sytuacji :) dziwna ta twoja laska - moja diagnoza cyklofrenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajesteś pewny że byłeś że tylko z toba chciala iść na ten kurs przedmałżeński? bo jak udała że cie nie zna to może maiął kilku facetów naraz w tym samym towarzystwie - i sie \"zastanawiała\" którego wybrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewolution
Gościu a może zaproponuj jej wspólne wyjście do psychologa ? jak cie najnormalniej w swiecie robi w balona to sie bedzie bala tej wizyty a jak nie to moze sie wyjasni w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
Eno ludziki z tego forumka - pomożcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branki na mojej głowie
Wiesz kobiety i nie tylko mogą mieć wiele motywów dla bycia z kimś :O choćby po to zeby ludzie widzieli że się kogoś ma 😭 skoro już wiesz to co wiesz to odejdź z klasą :D pokaż że masz jaja "zawsze wybaczaj swoim wrogom, nic ich tak nie zaboli: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
rozmawiałem z nią . Odmówiłem poscia na kurs przedmałżeński - ona w płacz. Mówiłem że jestem zazdrosny o tego księdza - ona że jestem stukniety - ot przyjemna rozmowka zakochoanych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
no i póki co sie nie odzywamy do siebie - ano "poszla sie wyspowiadac" do tego ksiedza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
szlag mnie trafi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
dziewczyna sie już nie odezwała ja do niej też nie zamierzam sie pierwszy odezwać - wiec wyglada na to że przy najmniej z kursu przedmałżeńskiego udało sie skutecznei wykrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
ale chyba już nigdy sie nie dowiem do czego zostałem wykorzystany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowany
No dobra , widzę że już gadam sam do siebie. Moja historia jednak musi należeć do nudnych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
powody tak naprawde moga byc rozne dla ktorych tak sie zachowuje... ciezko jest odczytac wlasciwe zamiary... posiadam podobne doswiadczenie... dziewczyna pragnie slubu i wiernosci... otrzymuje to czego pragnie a potem klamie cie za plecami ze jest np w domu a okazuje sie ze siedzi gdzies z jakims gosciem gdzies w knajpie.. malo tego potrafi cie oklamac w oczy ze nic nie robila i siedizal znudzona w domu... robi to nieustanie... co jest tego powodem.... chuj wie?! bo kto zrozumie kobiety... dajac im wszytko jestes stracony nie dajac im nic jestes stracony... wniosek ----> jesli to jest ta to nie ma wogole takich problemow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×