Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mixi

ile cykli się staraliście?

Polecane posty

Gość Karol

Wszystkie 3 ciąże za pierwszym razem!!! A trzecia jeszcze w 4 dniu okresu Dziewczyny trzymam kciuki Lekarz mówił że mocne organizmy i przede wszystkim plemniki męża Życzę mało starań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalala

Właściwie 0 nie planowaliśmy ale też nie zabezpieczaliśmy się bo uznaliśmy że jesteśmy gotowi jak się przytrafi to będziemy bardzo szczęśliwi a z drugiej strony nie chcieliśmy co miesiąc się nakręcać patrzeć w kalendarzyk robić testy itp a  potem byc rozczarowanym że się nie  udaje i tak się pojawiła córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalala

Właściwie 0 nie planowaliśmy ale też nie zabezpieczaliśmy się bo uznaliśmy że jesteśmy gotowi jak się przytrafi to będziemy bardzo szczęśliwi a z drugiej strony nie chcieliśmy co miesiąc się nakręcać patrzeć w kalendarzyk robić testy itp a  potem byc rozczarowanym że się nie  udaje i tak się pojawiła córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Za pierwszym razem i nigdy nie brałam hormonów. Miałam wtedy 32 lata. Mam jeszcze kilka koleżanek w podobnym wieku, które zaszły w ciaze za pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginez

staraliśmy się pół roku i niestety nie udawało się, zdecydowaliśmy się na zakup komputera cyklu i dzięki Cyclotest MyWay udało się, nie wierzyłam ale jestem pozytywnie zaskoczona. Już byłam na skraju załamania, myślałam że ciąża to  prostsza sprawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciau954

1 cykl, byłam w szoku że tak szybko, tym bardziej że od kilku miesięcy nie miałam śluzu płodnego i 22, 23-dniowe cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×