Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasa do wziecia

obiecal leczenie a potem odszedl

Polecane posty

Gość kasa do wziecia

mam do was pytanie.przez kilka lat bylam zwiazana z bardzo zamoznym czlowiekiem. to byl powazny zwiazek, wielkie uczucie etc. ja jestem kobieta pracujaca, zarabiajaca przecietnie. od dziecinstwa mialam problem z zebami- byly krzywe, ale zawsze leczone. moj byly bardzo namawial mnie na zrobienie koronek porcelanowych i caly czas twierdzil, ze mi to sfinansuje.stomatolog okreslil to leczenie na 20000 zl, platne w 2 ratach. na pierwsza wzielam kredyt, powoli go splacam.kiedy przyszlo do zaplacenia drugiej, moja milosc odeszla twierdzac, ze od roku ma inna panne na boku. bylismy razem 4 lata. nigdy nie zdecydowalabym sie na te koronki, gdyby nie jego namowa i obietnica pomocy finansowej. to on wybral tak drogiego stomatologa i takie koronki.moje zeby nie byly az tak zle, ale nie idealne. dodam, ze nie mialam ubytkow w uzebieniu, ani zadnych przebarwien czy innych.co zrobilibyscie na moim miejscu. nie stac mnie na kolejny kredyt, wstydze sie przypomniec mu o obietnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnij - bo co zostawisz sobeie "plac budowy" w jamie ustnej? niech ci chociaz pozyczy ta kase na ciut lepszych warunkach niz bank :) no chyba że ta połowa co masz już zronbiona to jest zamknieta całość i nie wymaga robienia drugiej czesci -to wtedy olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
to ma isc do niego po pozyczke? po tym wszystkim? przeciez prawdopodobnie wiedzial, ze nie zaplaci za to, po odejsciu nawet nie zadzwonil spytac czy sobie z tym poradzilam, bosche, ale ja bylam glupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slslsllslsls
Wiesz co panna, bez względu na to, czy masz bogatego czy niebogatego faceta w życiu trzeba stać na własnych nogach. Walnęłaś potworne głupostwo niszcząć własne nienajgorsze zęby i dając się wpuścić w drogiego dentystę. Nie przyszło ci do głowy, co będzie jak za parę lat któraś z tych koronek ci się zniszczy/złamie czy co tam i czy będzie cię stać na poprawki? Co, nawinie zakładałaś, że to będzie miłośc po wsze czasy? Poza tym, zaraz, on miał tę operację sfinanosować, a ty brałaś kredyt na pierwszą ratę? Dziewczyno, miłość miłością, ale bredni i głupstw finansowych NIE WOLNO robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slslsllslsls
Poza tym wiesz, akurat też robię zęby ZA WŁASNE pieniądze i wiem, jakie są ceny. Ty w tych ustach to chyba masz tytanowe implanty nie koronki. Poza tym po co u licha były co KORONKI, licówki nie wystarczyły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiuy
Co byśmy zrobili na twoim miejscu? No na pewno nie rozważali proszenia go o pomoc. Poza tym na litość, jeśli on faktycznie miał zamiar cokolwiek sfinansować, czemu wpuszczał cię w ten pierwszy kredyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
wzielam kredyt bo byloby mi glupio, gdyby on mial zaplacic calosc. ja to zrobilam glownie dla niego. nie zabezpieczylam sie w zaden sposob, zwiazek dobrze sie ukladal. wierzylam mu. to odejscie bylo jak gro z jasnego nieba, przez smsa. nawet nie twarza w twarz. najpierw plakalam za nim, a potem przyszla proza zycia, zostawil mnie jeszcze z tym. nie pomyslalam o sobie, kochalam go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
to bardzo bogaty czlowiek, nigdy nie chcialam byc finansowana przez niego, swoje rachunki placilam sama, nigdy nie przyjmowalam drogich prezentow czy pieniedzy.teraz zaluje, bo dla niego historia z zebami to nic, a dla mnie powazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeiuy
No to panna, naucz się czegoś, wyciągnij wnioski. Facetowi nigdy nie można ufać tak, żeby zaciągać zobowiązania finansowe, bo on ci coś obiecał a może i nie. Zresztą coś ty sobie myślała, dając się namówić na tak drogą inwestycję, skoro i tak sama ją finansowałaś???? Nie umiesz dentysty znaleźć sobie sama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale skórwysynnn
w ogle jak mógł cie meczyć o te zeby skoro nie były aż takie złe.spełniałaś jego fanaberie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz będziesz miała drugi kredyt i piękne równe zęby. Swoją drogą to chyba rzeczywiście implanty chyba, taka cena ? no i mają rację, że krytykują Twoje postępowanie: takie kosztowne poprawki na koszt kochanka i dla spełnienia Jego zachcianek to głupota. Podwójna, że od razu nie powiedziałaś: zgadzam się, ale Ty sponsoruj. Należy się cieszyć że nie kazał Ci zreperować czegoś jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
po pierwsze- to nie byl moj kochanek, tylko facet, narzeczony. przez prawie 5 lat. po drugie- do pani, ktora wie jakie sa ceny- koronki porcelanowe, osadzone na wlasnych korzeniach kosztuja 9000 za gore i 9000 za dol. i to nie jest taka astronomiczna cena, bo w wa-wie o 8000 wiecej. zrobilam to dla estetyki, nie mialam nigdy aparatu na zeby- moich rodzicow nie bylo na niego stac, to byl moj kompleks, ale znajac ceny nigdy nie zrobilabym tego gdyby nie ta obietnica. po trzecie- mam 30 lat. nie 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trze
Pewnie ten dentysta, to bliski znajomy Twojego bylego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
wiecie co, na innych topikach pisze sie o tym, ze np facet odchodzi bo laska przytyla i nie schudla mimo, ze jej o tym mowil. gdyby nie zrobila tych zebow, to pewnie by bylo, ze odszedl bo wielokrotnie jej mowil ze woli proste a ona tego nie zrobila. zawsze piszecie trzy po trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może On się zorientował, że taką kasę będzie musiał wybulić i dlatego zwiał do innej? Takiej co to Jej koronek nie musi obiecywać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
zanim zaczelam leczenie mowilam mu ile to bedzie kosztowalo i ze dopoki dam rade sfinansuje to sama.powiedzial, ze jak tylko mi braknie kasy mam mu powiedziec i powtorzyl to kilka razy.powiedzialam, ze pierwsza rate zaplace z kredytu ale na wiecej mnie nie stac.co mam zrobic? zadzwonic do niego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu ...
No to masz teraz połowę średniej klasy samochodu w ustach :O A swoją drogą cena kosmiczna. W moim mieście jedna porcelanowa koronka kosztuje 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu ...
Zadzwinić do niego możesz, ale nie boisz się tego że Ci się zaśmieje w twarz? Przecież Cię porzucił i to w bardzo chamski sposób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
a tak wogole, to naprawde zaluje ze bylam taka w du.. honorowa i przez tyle lat nigdy nie chcialam na nic go naciagac.jak macie okazje to ciagnijcie ile wlezie. mnie bylo wstyd wziasc na te koronki, a teraz nowej lasce od pierwszego dnia kupil samochod, wynajal mieszkanie, zaplacil za wycieczke do stanow. i jej nie jest wstyd tylko sie cieszy. jestem kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa do wziecia
ironio losu tak wlasnie, nie chce zeby mnie wysmial. caly moj swiat legl w gruzach. jestem z natury oszczedna,pracuje od najmlodszych lat, za swoje pieniadze wyksztalcilam sie, urzadzilam.nie potrafie wyrzucac pieniedzy przez okno, a okazalo sie, ze chyba to mu przeszkadzalo, bo ta nowa kobieta ciagnie pieniadze do upadlego a on sie cieszy, ze spelnia jej zachcianki. naprawde jestem idiotka.po co ja zgodzilam sie na te koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×